Pasibaigus Tokijo olimpinėms žaidynėms, estafetė perduota Prancūzijos sostinei Paryžiui. Naujoji žaidynių sostinė galingai pasitiko savo didvyrius.

Prancūzai olimpinėse žaidynėse pasirodė gerai – iškovoti 33 medaliai (10 aukso, 12 sidabro, 11 bronzos). Medalių lentelėje jie užėmė 8 vietą.

Itin sėkmingai pasirodė Prancūzijos krepšinio rinktinė, kuri liko per plauką nuo sensacingo pasiekimo – aukso finale vos ne pribaigė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV).

Vincento Collet auklėtiniai iki tol du kartus iš eilės buvo nugalėję amerikiečius – ketvirtfinalyje pasaulio čempionate ir grupės etape Tokijuje.

Taip pat, prancūzai tapo pirmąja komanda, kuriai pralaimėjo Luka Dončičius tarptautiniame vyrų turnyre. Iki tol slovėnas buvo laimėjęs 17 mačų iš eilės.

Nors šalyje dominuojanti sporto šaka futbolas, bet krepšininkai buvo sutikti ne ką prasčiau. Olimpinės komandos kapitonas Nicolas Batumas pasidalino įspūdingu kadru – minia plojo komandai žygiuojant link Eifelio bokšto. Taip pat, pasveikinti ir kiti žaidynių dalyviai.