Antradienį startavusi UEFA Čempionų lyga futbolo gerbėjus sugrąžino prie televizijos ekranų ir padovanojo bent kelis įspūdingus reginius. Bene daugiausiai dėmesio sulaukusiose „Liverpool“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ rungtynėse krito net 5 įvarčiai, o pergalę paskutinę susitikimo minutę išplėšė Anglijos komanda.

Dviejų įvarčių „Liverpool“ pranašumą panaikinę Paryžiaus futbolininkai rungtynių pabaigoje siekė iškovoti visus tris taškus, tačiau laimė šįkart svečiams atsuko nugarą ir nusišypsojo šeimininkams. Na, bent taip mano vyriausiasis „PSG“ treneris.

"Rezultatas neatspindi to, kas vyko aikštėje", - pareiškė T. Tuchelis. - Rungtynių pabaigoje dar prieš Firmino įvartį mes turėjome progą išplėšti pergalę, tačiau Julianui Draxleriui nepavyko pasinaudoti proga".

"Pirmajame kėlinyje parodėme tikrai neblogą žaidimą. Mano įsitikinimu, rezultatas nebuvo logiškas ir teisingas.

Mes praleidome du įvarčius pirmajame kėlinyje, tačiau nebuvo momento, jog būtume praradę pasitikėjimą savimi. Žaidėme drąsiai ir buvome psichologiškai stiprūs.

Galbūt antrajame kėlinyje kartais per lengvai prarasdavome kamuolius, tačiau čia yra "Anfield", Jurgenas su šia komanda jau dirba trejus metus, todėl įveikti jų spaudimą yra labai sudėtinga. Kaip bebūtų, mes niekada nepraradome pasitikėjimo.

Padarėme tikrą sudėtinga darbą, kai iš 0:2 sugebėjome išlyginti rezultatą. Deja, pabaiga buvo labai skaudi", - kalbėjo T. Tuchelis.

Rungtynės baigėsi namų komandos pergale rezultatu 3:2.