LKL čempionate Panevėžio „Techaso“ klubas namuose, po atkaklios kovos, rezultatu 88:92 (22:24, 24:16, 18:24, 24:28) nusileido Alytaus „Alytui“.

„Techasas“ LKL reguliariajame čempionate užėmė 9-ąją vietą ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. „Alytaus“ ekipa liko ketvirta.

Susitikimas, kuriame panevėžiečiams nebebuvo kur trauktis, prasidėjo gana rezultatyviai. Pirmojo kėlinuko metu nei viena, nei kita komanda apčiuopiamo pranašumo nesusikrovė. Antrajame ketvirtyje „Techaso“ klubas buvo įgijęs dviženklę skirtumą, tačiau iki ilgosios pertraukos „Alytaus“ komanda jį sumažino iki 6 taškų (46:40).

Visgi po pertraukos svečiai sugebėjo panaikinti varžovų persvarą ir rezultatas buvo lygus bei viskas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje. Jo metu geriau rungtyniavo Alytaus miesto krepšininkai ir iki susitikimo pabaigos likus vienai minutei jie priekyje buvo 7 taškais, tačiau panevėžiečiai kovojo iki galo.

„Techaso“ ekipos žaidėjai priartėjo iki dviejų taškų, bet kitos atakos metus Christopheris Hillas buvo nubaustas nesportine pražanga, o „Alytaus“ gynėjas Saulius Kazevičius prie baudų metimo linijos neklydo.

„Alytus“: N.Varnelis 26 (12 atk. kam.), Ž.Urbonas 23 (10 atk. kam.), S.Kazevičius 16, A.Aleksandrovas 14, M.Janišius 9 (14 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Techasas“: Ch.Hillas 20 (9 rez. perd.), P.Staškūnas (9 atk. kam.) ir M.Budzinauskas - po 17, P.Williamsas 13 (13 atk. kam.), D.Griškėnas ir M.Smithas (7 atk. kam.) - po 8.