Po 12-osios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos – trečiadienio – medalių lentelėje į pirmąją vietą sugrįžo Vokietijos rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 7 aukso, 10 sidabro ir 7 bronzos medalius.

Į antrąją vietą nukrito JAV atletai, turintys 7 aukso, 9 sidabro ir 12 bronzos apdovanojimų.

Į trečiąją poziciją pakilo Kanados komanda, iškovojusi 7 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Trečiadienį buvo išdalyti penki medalių komplektai. Aukso medalius iškovojo Švedijos, Čekijos, Kanados, Kinijos ir Australijos atstovai.

Per 12 varžybų dienų išdalyti 64 medalių komplektai iš 86. Medalius iškovojo 26 šalių sportininkai (aukso – 16).

24-26. Kazachstanas 0 1 0 1.

Pastaba. Biatlono varžybų vyrų 20 km lenktynėse du sportininkai iškovojo sidabrą.