Trečiąjį Lietuvos autoralio čempionato etapą - "Saulės" ralį - laimėjo Deivido Jociaus ir Kastyčio Torrau ekipažas, važiavęs "Mitusbishi Lancer EVO IX" automobiliu. Tai buvo pirmoji lenktynininkų pergalė Lietuvos čempionate.

D. Jocius pirmavo nuo pat lenktynių starto, o ramiau galėjo pasijusti po šešto greičio ruožo, kuriame avariją patyrė jį persekiojęs Evaldas Čirba. Pastarojo lenktynininko vairuojamas "Mitsubishi Lancer EVO IX" trasoje keletą kartų vertėsi, tačiau sportininkai rimčiau nenukentėjo.

Tuo metu varžovus skyrė vos kelios sekundės, kiti persekiotojai buvo atsilikę kur kas daugiau.

Antrą vietą šiame ralyje užėmė Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas, nuo nugalėtojų atsilikęs 21,3 sekundės. Skundęsi variklio turbinos problemomis, lenktynininkai išvengė rimtesnių klaidų, tačiau dėl techninių nesklandumų negalėjo rimčiau pasipriešinti lyderiams.

Trečioji vieta atiteko svečiams iš Latvijos - Andžiui Neikšanui bei Peteriui Dzirkaliui.

Po trijų "Mitsubishi" išsirikiavo du "Subaru" Impreza" automobiliai - ketvirtoje vietoje liko Benedikto Vanago, penktojoje - Arūno Strumskio ekipažai. Jie sugebėjo aplenkti paskutiniame ruože Šiaulių gatvėse suklydusį Audrių Gimžauską, kuris buvo priverstas tenkintis šeštąja vieta.

Tik 27-as liko Rokas Lipeikis - daugkartinis Lietuvos čempionas. Jau pirmajame ruože po šuolio jis apgadino automobilį ir finišą pasiekė gerokai lėtesniu tempu.

Tarp dviem ratais varomų automobilių nugalėjo Vilmanto Pupiaus ekipažas ("Renault Clio"), R2000 klasėje pirmavo Dovilas Čiutelė ("Lada 2105"), A2000 klasėje - Tomas Savickas ("Honda Civic"), R12 - Albinas Miskialovič ("Subaru Legacy").

Iš 53 ralyje startavusių ekipažų finišą pasiekė 32.