evaldas čirba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas čirba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas čirba“.

„Bike Show Millenium“ sekmadienis: trialo varžybose apvirto visureigis, vairuotojas nesusižeidė

Sekmadienį, birželio 10 d. Kaune toliau griaudėjo vidaus degimo varikliai, tačiau antrą „Bike Show Millenium“ dieną motociklai užleido vietą automobiliams. Sprendžiant pagal publikos susidomėjimą ir dalyvių atkyvumą, organizatoriams bėgant metams gali tekti pervadinti renginį į „Auto Show Millenium“. Lietuvių susidomėjimas automobiliais išlieka didžiulis ir net greta S. Dariaus ir S. Girėno esančiose stovėjimo aikštelėse buvo galima matyti daug renginio ekspozicijos vertų automobilių.
2012-06-10

A. Vyšniauskas su E. Pagirsku – dešimti

Latvijoje vykusiame automobilių ralyje „Parex Rally Latvija“ Lietuvos autolenktynininkas Audrius Vyšniauskas su šturmanu Edvinu Pagirsku („Mitsubishi Lancer Evo IX“) užėmė dešimtąją vietą. Nugalėjo latvių Aivio Eglės ir Martinio Jerumo („Mitsubishi Lancer Evo IX“) ekipažas, 12 greičio ruožų, kurie sudarė 127,19 km, įveikę per 1 val. 11 min. 20,36 sek. A. Vyšniauskas su E. Pagirsku nugalėtojams pralaimėjo 3 min. 24,7 sek.
2008-10-07

„Hansa lizingo“ ralio lyderiu tapo B. Vanagas

Šeštadienį Vilniuje startavusio Lietuvos autoralio čempionato etapo „Hansa lizingo“ ralio lyderiu po pirmosios varžybų dienos tapo Benedikto Vanago ir Ramūno Šaučikovo ekipažas, važiavęs „Subaru Impreza“ automobiliu. B. Vanagas dviejuose greičio ruožuose Vilniaus gatvėmis sugaišo 4 minutes 34,8 sekundės ir 0,9 sekundės lenkia antroje vietoje esantį Ramūno Čapkausko ir Tomo Šipkausko ekipažą.
2008-05-11

Pergalės aidai nugalėtojus pasivijo Norvegijoje

Niekas neabejoja, kad liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiančios jubiliejinės, 20-osios renginio istorijoje „Aurum 1006 km lenktynės“, vėl taps didžiausiu automobilių sporto įvykiu Baltijos šalyse. Prieš iškilią sukaktį varžybų spaudos centras, viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, apžvelgia visą renginio istoriją. Šįkart pasakojimas apie aštuntąsias, 2007 metais vykusias maratonines lenktynes, kuriose dalyvauti pareiškė norą rekordinis, šešių dešimčių komandų būrys.
2007-07-31

Paaiškėjo trečiojo Lietuvos autoralio čempionato etapo nugalėtojai

Trečiąjį Lietuvos autoralio čempionato etapą - "Saulės" ralį - laimėjo Deivido Jociaus ir Kastyčio Torrau ekipažas, važiavęs "Mitusbishi Lancer EVO IX" automobiliu. Tai buvo pirmoji lenktynininkų pergalė Lietuvos čempionate. D. Jocius pirmavo nuo pat lenktynių starto, o ramiau galėjo pasijusti po šešto greičio ruožo, kuriame avariją patyrė jį persekiojęs Evaldas Čirba.
2007-07-01

Ralyje "Vilnius 2007" pirmauja R.Lipeikio ir R.Vaitkevičiaus ekipažas

Šeštadienio rytą Širvintose prasidėjusio ralio "Vilnius 2007", sutampančio su Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato antruoju etapu, dalyviai jau įveikė pirmuosius tris greičio ruožus iš dešimties. Po pirmųjų trijų greičio ruožų pirmauja Roko Lipeikio ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas, važiuojantis su "Mitsubishi Lancer Evo VIII" automobiliu.
2007-05-12

Ralio sprinto lenktynes Panevėžyje laimėjo estas M. Murakas

Pirmąjį kartą Lietuvoje surengtų originalių ralio sprinto lenktynių "Panevėžys-500" nugalėtoju tapo Estijos lenktynininkų ekipažas - Margusas Murakas ir Tomas Kitsingas, kurie laimėjo penkis iš šešių greičio ruožų ir triumfavo absoliučioje įskaitoje.