Po dramatiškos rungtynių pabaigos pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Jie rezultatu 80:78 (19:15, 26:20, 27:22, 8:21) įveikė Šakių „Zanavyką“.

Tris kėlinius aikštėje dominavę Tomo Masiulio auklėtiniai vos neprisižaidė ketvirtajame, kuomet išbarstė turėtą 15 taškų persvarą (75:57) ir leido varžovams išlyginti rezultatą (75:75). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei minutei paskutinį taiklų metimą šiose rungtynėse įsūdė jaunasis žalgirietis Kristupas Žemaitis. „Zanavykas“ dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą ar bent lygiąsias, tačiau Justinas Nausėdas paskutinę sekundę į krepšį nepataikė.

Kauno „Žalgiris-2″: Martynas Varnas – 18 (5/6 dvit., 2/2 trit., 7 rez. perd., 23 naud. bal.), Regimantas Miniotas – 17, Martynas Echodas – 14, Vidas Ginevičius – 13 (6 rez. perd.).

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 27 (4/7 trit., 8 išpr. varž. pražangos, 19 naud. bal.), Simas Raupys – 16, Šarūnas Beniušis – 9.