zanavykas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zanavykas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zanavykas“.

Po dviejų sezonų į Šakius grįžęs Šarūnas Vingelis: iki šiol prisimenu 2015-uosius

Geriausią žaidimą reguliariajame sezone per visą Šakių komandos istoriją demonstruojantis „Vytis“ užsitikrino vietą mezon-NKL ketvirtfinalyje ir, užtikrintai užbaigęs sezoną, gali pirmą kartą į atkrintamąsias žengti kaip geriausia lygos ekipa. Šiame sezone varžovams nusileidęs tris kartus, praeityje „Vytis“ yra patyręs ne vieną skaudų pralaimėjimą, užkirtusį kelią aukščiausios prabos apdovanojimų link.
2018-02-03

NKL: „Zanavykas” panaikino 17 taškų deficitą, bet „Žalgirio” dublerių neįveikė

Po dramatiškos rungtynių pabaigos pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Jie rezultatu 80:78 (19:15, 26:20, 27:22, 8:21) įveikė Šakių „Zanavyką“. Tris kėlinius aikštėje dominavę Tomo Masiulio auklėtiniai vos neprisižaidė ketvirtajame, kuomet išbarstė turėtą 15 taškų persvarą (75:57) ir leido varžovams išlyginti rezultatą (75:75). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei minutei paskutinį taiklų metimą šiose rungtynėse įsūdė jaunasis žalgirietis Kristupas Ž...
2014-10-11

Šakių „Zanavykas“ turi LKL rungtyniavusį naujoką

Oficiali Šakių „Zanavyko” internetinė svetainė pranešė, jog prasidėjo komandos komplektacija naujam sezonui. Klubas pratęsė sutartį su vyr. treneriu Giedriumi Žibėnu ir vidurio puolėju Viliumi Šumskiu, komandą papildė ir pirmasis naujokas. Juo tapo praėjusiame sezone Pasvalio „Pieno Žvaigždėse“ (LKL) rungtyniavęs gynėjas Paulius Beliavičius. V. Šumskis praėjusiame sezone buvo vienas „Zanavyko“ lyderių ir per rungtynes rinko po 14,3 taško bei 6,3 atkovoto kamuolio.
2013-07-23

Atidėtose NKL rungtynėse „Triobet“ įveikė „Zanavyką“

Atidėtose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse Jonavos „Triobet“ išvykoje 94:82 įveikė Šakių „Zanavyką“. Lygiai vykusiose rungtynėse lemiamu tapo ketvirtajame kėlinyje svečių surengtas spurtas 10:0. Įgiję dviženklį pranašumą Jonavos krepšininkai išsaugojo jį iki finalinės sirenos. Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė Martynas Linkevičius. Į „Zanavyko“ krepšį puolėjas įmetė 28 aškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 38 naudingumo balus.
2013-01-31

Geriausias penktosios NKL savaitės krepšininkas – E. Stanionis

Praėjusį savaitgalį Nacionalinėje krepšinio lygoje vyko trejos rungtynės. Vieneriose jų Šakių „Zanavykas“ užtikrintai iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Perlą – MRU“ 104:90. Nugalėtojų gretose įspūdingai pasirodė puolėjas Edgaras Stanionis. Jis pripažintas geriausiu penktosios  NKL savaitės žaidėju. Savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavęs E. Stanionis rezultatyvumu į šipulius daužė „Perlo – MRU“ gynybą. Per 33 minutes puolėjas pelnė 39 taškus (10/13 dvit., 5/6 trit.
2012-11-06

Atkeltose NKL rungtynėse pergales šventė Šakių „Zanavykas“ ir Pakruojo „Meresta“

Šeštadienį (11. 03) NKL sužaistos dvejos rungtynės, abejose pergales šventė aikščių šeimininkai, teigiama pranešime spaudai. Namų arenoje rungtyniavęs Šakių „Zanavykas“ nukeltose VIII-ojo NKL turo rungtynėse Vilniaus „Perlui – MRU“ nepralaimėjo nei vieno kėlinio.
2012-11-03

LKF Didžiosios taurės turnyre Šakių „Zanavykas“ nokautavo NKL čempionus

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės turnyre užfiksuota sensacija. Regionų lygoje rungtyniaujanti Šakių „Zanavyko“ ekipa namuose po neįtikėtino paskutinio kėlinio 103:87 (23:22, 15:29, 20:22, 45:14) įveikė NKL čempioną Kauno „Žalgirį-Sabonio mokyklą“ ir eliminavo jaunuosius žalgiriečius iš tolimesnės kovos.