Atidėtose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse Jonavos „Triobet“ išvykoje 94:82 įveikė Šakių „Zanavyką“. Lygiai vykusiose rungtynėse lemiamu tapo ketvirtajame kėlinyje svečių surengtas spurtas 10:0. Įgiję dviženklį pranašumą Jonavos krepšininkai išsaugojo jį iki finalinės sirenos.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė Martynas Linkevičius. Į „Zanavyko“ krepšį puolėjas įmetė 28 aškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 38 naudingumo balus. 20 taškų prie pergalės pridėjo Tadas Sebežiovas, 16 – Vytautas Kružikas, 11 – Artūras Lencevičius.

„Zanavyko“ komandoje rezultatyviausias buvo Edgaras Stanionis, pelnęs 25 taškus. 14 įmetė Vilius Šumskis, 12 – Renaldas Simanavičius.

Iškovojusi 18 pergalę, Jonavos „Triobet“ pakilo į ketvirtą NKL turnyrinės lentelės vietą. „Zanavykas“ užima devintą vietą.