Šeštadienį (11. 03) NKL sužaistos dvejos rungtynės, abejose pergales šventė aikščių šeimininkai, teigiama pranešime spaudai.

Namų arenoje rungtyniavęs Šakių „Zanavykas“ nukeltose VIII-ojo NKL turo rungtynėse Vilniaus „Perlui – MRU“ nepralaimėjo nei vieno kėlinio. Pirmuosius tris ketvirčius įtikinamai laimėję (80:66), ketvirtajame šakiečiai išsaugojo keturiolikos taškų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 104:90.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose rungtyniavo rezultatyviausias lygos krepšininkas Edgaras Stanionis, pelnęs 39 taškus (10/13 dvit., 5/6 trit.), Vilius Šumskis pridėjo 20, Arturs Pelšs – 12 taškų.

„Perlo – MRU“ komandai Žydrūnas Kelyspelnė 16 taškų, Antanas Udras pridėjo 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Manto Virbalo ir Žydrūno Stankaus sąskaitose – po 14 taškų.

Kitose šeštadienio rungtynėse Pakruojo „Meresta“ pratęsė pergalių seriją namų salėje. Aukštaičiai rezultatu 75:70 įveikė Molėtų „Ežerūną – Karį“.

Fantastiškai nugalėtojų gretose rungtyniavęs Tomas Gaidamavičius pasižymėjo trigubu dubliu: gynėjas pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Jam talkino 14 taškų įmetęs Ignas Vaitkus, po 13 pridėjo Deividas Keburys ir Benas Bagdonavičius.

Svečių ekipai Raimundas Ambrulaitis (10 atk. kam.) ir Remigijus Sugintas surinkopo 12 taškų.