Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją pergalingai atidarė Bruklino „Nets“ ekipa, kuri savų sirgalių akivaizdoje 104:93 (16:21, 31:32, 31:20, 26:20) įveikė Bostono „Celtics“ klubą.

Bostono ekipa turėjo pranašumą iki didžiosios pertraukos (52:43), tačiau būtent ties rungtynių viduriu įvyko lūžis. Kevinas Durantas trečio kėlinio pradžioje pridėjo dvitaškį ir baudas, spurtą tęsė Jamesas Hardenas, tad „Nets“ taip persvėrė rezultatą – 54:53.

Galiausiai šis duetas kartu su Kyrie Irvingu dar didino skirtumą (65:57), o „Celtics“ varžovų nebepasivijo. Tiesa, šansų tam dar tikrai buvo, Roberto Williamso dėjimas švelnino skirtumą iki 3 taškų (75:78), tiek komandas skyrė ir likus pusaštuntos minutės – 79:82.

Vis tik 9 „Nets“ taškai paeiliui viltis nubraukė vis labiau.

Šias rungtynes Brukline stebėjo 14,3 tūkst. žiūrovų. Kitas serijos iki keturių pergalių mačas vyks gegužės 26-osios naktį.

„Nets“ turėjo tris lyderius, kurie surinko didžiąją dalį taškų: K.Duranto sąskaitoje – dvigubas dublis (32 tšk., 12 atk. kam., 1/8 trit.), K.Irvinas pelnė 29, o J.Hardenas – 21 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Nets“ laimėjo pataikiusi 8 tritaškius iš 34 (24 proc.).

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (12 atk. kam.), Kyrie Irvingas 28, Jamesas Hardenas 21 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Joe Harrisas 10, Nicolas Claxtonas 6.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 22 (5 rez. perd.), Marcusas Smartas 17, Kemba Walkeris 15, Robertas Williamsas 11 (9 atk. kam.), Evanas Fournier 10.