Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į prastesnį ruožą pateko lyderiai Bostono „Celtics“ (35/15). „Keltai“ savo arenoje po pratęsimo 117:120 (34:26, 26:32, 25:33, 25:19) krito prieš Niujorko „Knicks“ (27/23).

Likus žaisti pustrečios minutės ketvirtajame kėlinyje „Knicks“ dar pirmavo 110:102, tačiau sustojo puolime ir leido Jaysonui Tatumui išlyginti rezultatą (110:110).

Paskutinę minutę abi komandos turėjo savo šansų, tačiau Quentinas Grimesas ir J.Tatumas metė pro šalį, o paskutinį Roberto Williamso metimą blokavo Jericho Simsas. Pratęsime likus septynioms sekundėms Jaylenas Brownas galėjo persverti rezultatą (117:118), tačiau prametė baudų metimus, o svečių situaciją sutvirtino R.J.Barrettas. Desperatiški J.Tatumo ir Malcolmo Brogdono bandymai išplėšti antrąjį pratęsimą tikslo nepasiekė.

„Tiesiog turiu būti geresnis. Šiandien buvo prastos rungtynės ir aš esu geresnis nei šiandien parodžiau. Tie du baudų metimai įkūnijo visas mano rungtynes“, – kaltę prisiėmė J.Brownas. Tuo tarpu J.Tatumas per 43 minutes pelnė 35 taškus (10/19 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 9/9 baudų metimų), atkovojo 14 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

„Knicks“ į pergalę vedė Juliusas Randle’as – 37 minutės, 37 taškai (8/12 dvitaškių, 5/13 tritaškių, 6/7 baudų metimų), 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 5 pražangos.