Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose net 6 – 2 sutriuškino „Mainz“ futbolininkus.

Serge‘as Gnabry 5-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Jamalis Musiala 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Sadio Mane 43-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau pastarasis atsidūrė pirmasis prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus padidino pranašumą 3:0.

Jonathanui Burkardtui nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Silvanas Widmeris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ gretose taip pat pasižymėjo Leonas Goretzka, Mathysas Telas ir Ericas Maximas Choupo-Motingas. Tuo tarpu „Mainz“ komandoje įvartį pridėjo Marcusas Ingvartsenas, o šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 6:2.