Vilniaus „Žalgiris“ išsaugojo viltis prasibrauti į UEFA Europos Konferencijų lygos atkrintamąsias. Vladimiro Čeburino auklėtiniai atsilkinėjo 0:2, bet galiausiai sugebėjo pelnyti du įvarčius ir iškovoti lygiąsias 2:2 mače išvykoje su „Basel“.

Tragiškai rungtynes pradėję žalgiriečiai jau 17-ąją minutę atsilikinėjo 0:2, bet dar iki pertraukos rezultatą sušvelnino, o vėliau ir jį ir išlygino.

„Rungtynių pradžia buvo ne mūsų naudai. Praleidome greitą įvartį, padarėme daug klaidų, leidome varžovui kontroliuoti kamuolį mūsų aikštės pusėje. Ne viską padarėme taip, kaip planavome iš pradžių. Tik antrajame kėlinyje pagaliau pavyko išpildyti savo planą.

Daug analizavome varžovus. Jie žaidė tokį futbolą, kokio ir tikėjomės, jie susikūrė nemažai progų įmušti įvartį. Kai kur mus gelbėjo gynėjai, kai kur vartininkas. Buvo rimtų momentų. Mūsų planas buvo priešpastatyti savo žaidėjus prieš jų veiksmus. Išlyginti rezultatą atsiliekant 0:2 – labai sunku.

Esu dėkingas žaidėjams už tai, ką jie nuveikė aikštėje. Jie sugrįžo į kovą įmušdami įvartį. Pirmasis įvartis buvo dėl klaidos, bet mes taip pat darėme klaidas. O antrasis įvartis krito po geros kombinacijos. Pabaigoje abi komandos galėjo laimėti rungtynes“, – po mačo sakė žalgiriečių treneris V. Čeburinas.

Po šio susitikimo vilniečiai išsaugojo šansus keliauti turnyre toliau. Tiesa, tam reikės paskutiniame ture po savaitės LFF stadione būtinai įveikti Bratislavos „Slovan“ ir tikėtis, kad savo mačo nelaimės „Pyunik“.

„Kiekvienose rungtynėse grupių etape reikia laimėti norint turėti bent kažkokius šansus keliauti toliau. Prieš kelio pradžią kalbėjome, kad ryškių favoritų nėra. Prieš paskutinį mačą matome, kad viskas paaiškės pabaigoje“, – pridūrė treneris.