Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos H grupės rungtynėse svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 prieš daugkartinius Šveicarijos čempionus „Basel“ futbolininkus ir iškovojo gyvybiškai svarbius taškus norint tęsti kovą dėl patekimo į kitą etapą.

Andy Dioufas jau 1-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Basel" ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Andi Zeqiri 4-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau Edvinas Gertmonas sėkmingai atrėmė kamuolį. Petaras Mamičius 7-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė „Basel" vartų sargo rankose.

A.Zeqiri 17-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino „Basel" pranašumą 2:0. Darianas Malesas 27-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau šį kartą žalgiriečiai apsigynė užtikrintai. Oliveris Buffas 41-ąją minutę atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienam iš komandos draugų nepavyko jo uždaryti.

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs Mathias Oyewusi 42-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. O.Buffas 49-ąją minutę atliko galingą smūgį dešine koja iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

M.Oyewusi 55-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

R.Oliveira 60-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Marwino Hitzo rankose. M.Oyewusi 62-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Paskutinės grupių etapo rungtynės namuose lapkričio 3-ią dieną laukia su „Slovan“ ekipa.