mainz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mainz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mainz“.

Net aštuonių įvarčių fiesta baigėsi „Bayern“ triuškinama pergale prieš „Mainz“

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose net 6 – 2 sutriuškino „Mainz“ futbolininkus.  Serge‘as Gnabry 5-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Jamalis Musiala 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Sadio Mane 43-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau pastarasis atsidūrė pirmasis prie ...
2022-10-29

Vokietijoje pralaimėjimus patyrė „Bayern“ ir „Borussia“ komandos

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Mainz“ futbolininkų pranašumą. Pralaimėjimą patyrė ir Dortmundo „Borussia“. Jonathanas Burkardtas 18-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0, Moussa Niakhate 27-ąją minutę padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. Robertas Lewandowskis 33-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino  rezultatą 1:2, bet ...
2022-04-30

„Borussia“ Vokietijoje iškovojo dramatišką pergalę ir vejasi lyderį

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:0 palaužė „Mainz“ futbolininkus. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį pelnė Axelis Witselas, kuris 87-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išplėšė „Borussia“ ekipai pergalę. Po šios pergalės „Borussia“ nuo lyderiaujančio Miuncheno „Bayern“ atsilieka tik keturiais taškais.
2022-03-16

Sekmadienį Vokietijos čempionate – rezultatyvios lygiosios

Sekmadienį tęsėsi atsinaujinusio „Bundesliga“ čempionato kovos. Pirmajame mače „Koln“  ir„Mainz“ išsiskyrė taikiai, o dar vienas turo susitikimas prasidės vėliau vakare. Pirmieji į priekį jau ketvirtąją minutę išsiveržė „Koln“ ekipos futbolininkai, kai realizavo dėl pražangos baudos aikštelėje skirtą 11 metrų baudinį. Persvarą šeimininkams pavyko padidinti pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai puikų perdavimą iš komandos draugo gavęs Florianas Kainzas galva pelnė įvartį.
2020-05-17

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje pagaliau įsirašė pergalę

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai po trijų rungynių pertraukos iškovojo pergalę Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse. Šalie čempionai devintojo turo mače išvykoje 2:1 (1:0) palaužė „Mainz“. Po pergalės „Bayern“ su 19 taškų bent trumpam pakilo į antrą vietą. Pirmaujanti Dortmundo „Borussia“ turi 21 tašką. Nugalėtojams įvarčius pelnė Leonas Goretzka (39 min.) ir Thiago Alcantara (62 min.). Šeimininkams įvartį pelnė Jeanas-Paulas Boetiusas (48 min.). „Mainz“ su 9 taškais liko dvylikti.
2018-10-27

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

VAR sistemos netobulumas: dėl baudinio žaidėjai iškviesti iš rūbinių

Vokietijos Bundeslygoje „Mainz 05“ ir „Freiburg“ futbolininkai per rungtynių pertrauką iškviesti atgal į aikštę iš rūbinių. Teisėjas Guido Winkmannas, peržiūrėjęs vaizdo įrašą (VAR), nusprendė, kad turi būti skirtas 11 metrų baudinys. G. Winkmannas verdiktą motyvavo tuo, jog „Freiburg“ gynėjas Marcas-Oliveris Kempfas sužaidė ranka baudos aikštelėje. Kai futbolininkai paliko aikštę, G. Winkmannas sumanė per monitorius, esančius kitoje aikštės pusėje, peržiūrėti vaizdo įrašą.
2018-04-17

Sutrikę: „Bayern“ ir vėl kluptelėjo Vokietijoje

Po iškritimo iš Čempionų lygos neatsigavę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai kluptelėjo Vokietijos čempionate. Namuose bavarai lygiosiomis 2:2 sužaidė su viena autsaiderių „Mainz“. „Bayern“ du kartus buvo priversti vytis savo varžovus. Per pastarąsias penkerias Bundeslygos rungtynes ekipa iškovojo tik dvi pergales. Bojanas Krkičius jau 3-ąją minutę išvedė „Mainz“ į priekį.
2017-04-22

Bundeslygos galiūnų derbyje triumfavo „Borussia“

Vokietijos Bundeslygoje šeštadienį susirėmė didieji šalies futbolo grandai. Dortmundo „Borussia“ namuose 1:0 palaužė Miuncheno „Bayern“. Vienintelį mačo įvartį 11-ąją minutę pelnė Pierre'as-Emeryckas Aubameyangas. Puikų perdavimą jam atliko buvęs „Bayern“ žaidėjas Mario Goetze. Po šios pergalės Dortmundo klubas su 21 tašku pakilo į trečiąją Bundeslygos vietą. Juos trimis taškais lenkia „Bayern“, o lyderio pozicijoje – Leipcigo „Red Bull“ (27 tšk.
2016-11-19

„Bundesliga“ čempionate netikėtai suklupo Miuncheno „Bayern“

Trečiadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaistos 7-ios 24-to turo rungtynės. „Bundesliga“ čempionate buvo užfiksuotos kelios staigmenos. Didžiausią staigmeną pateikė „Mainz“ ekipa. Mainco komanda išvykoje 2:1 (1:0) patiesė lygos čempionus, Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Iki šių rungtynių Miuncheno klubas „Bundesliga“ čempionate laimėjo visas 11 prieš tai žaistų rungtynių „Allianz“ arenoje.