Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Mainz“ futbolininkų pranašumą. Pralaimėjimą patyrė ir Dortmundo „Borussia“.

Jonathanas Burkardtas 18-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0, Moussa Niakhate 27-ąją minutę padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Robertas Lewandowskis 33-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino  rezultatą 1:2, bet Leandro Barreiro Martinsas 57-ąją minutę dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Tuo tarpu „Borussia“ kitame susitikime 3:4 neatsilaikė prieš „Bochum“ futbolininkus.

Sebastianas Polteris 3-ąją minutę išvedė „Bochum" šiose rungtynėse į priekį, o penkių minučių Gerritas Holtmannas padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Erlingas Haalandas 18-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2. Netrukus norvegas dar kartą pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Pastarasis antrojo kėlinio pabaigoje dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą Dortmundo ekipos naudai 3:2.

Jurgenas Locadia 81-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3.

Milošas Pantovičius 85-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą „Bochum“ naudai 4:3.