bochum

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bochum“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bochum“.

„Bundesliga“ čempionate pirmieji „Borussia“ prarasti taškai

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp „Bochum“ ir Dortmundo „Borussia“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Sebastienas Halleris 7-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau Manuelis Riemannas atrėmė kamuolį. Perdavimo sulaukęs Philippas Hofmannas 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis buvo netikslus. Kevinas Stogeris 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bochum“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Ph.
2023-08-26

„Bayern“ ir „Borussia“ klubai iškovojo pergales Vokietijoje

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Bochum“ futbolininkus. Thomas Mulleris 41-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Kingsley Comanas 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Serge’as Gnabry 73-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. ***** Tuo ...
2023-02-11

Vokietijoje pralaimėjimus patyrė „Bayern“ ir „Borussia“ komandos

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Mainz“ futbolininkų pranašumą. Pralaimėjimą patyrė ir Dortmundo „Borussia“. Jonathanas Burkardtas 18-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0, Moussa Niakhate 27-ąją minutę padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. Robertas Lewandowskis 33-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino  rezultatą 1:2, bet ...
2022-04-30

Nevykęs aktorius A. Robbenas atsiprašė už gėdingą pražangos simuliaciją

Arjenas Robbenas viešai atsiprašė už apgailėtiną bandymą simuliuoti pražangą baudos aikštelėje. Miuncheno „Bayern“ saugas Vokietijos taurės turnyro mačo su „Bochum“ pirmajame kėlinyje komiškai krito ir bandė išprašyti arbitrą skirti 11 metrų baudinį. Deja, teatralinių įgūdžių olandui pritrūko - teisėjas jam pačiam parodė geltoną kortelę. „Tai buvo kvaila. Ko gero, pražanga buvo, bet tokiu atveju turėjau kristi daug anksčiau. Pamačiau, kad nebepasieksiu kamuolio... Pasielgiau kvailai.
2011-12-21

Vokietijos čempionate – dar vienas „Bayern“ pralaimėjimas

Antrą nesėkmę iš eilės Vokietijos „Bundesligos“ čempionate patyrė titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas. Jis išvykoje 0:1 neatsilaikė prieš „Hannover“ vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje nusirito net į devintą vietą. Vienintelį įvartį šeimininkams 23 minutę pelnė saugas iš Vengrijos Szabolcsas Huszti. Tikra įvarčių fiesta ir tikras trileris vyko Brėmene, kur vietos „Werderis“, net ir be vieno iš aikštės pašalinto žaidėjo, 5:4 palaužė lygos naujokus „Hoffenheimo“ futbolininkus.
2008-09-27

Ar M. Stankevičiui ir kompanijai pavyks dar kartą sudrebinti Europą?

Šeštadienį išvykoje nepadoriu rezultatu net 3:0 su Rumunija susidorojusių lietuvių šiandien Marijampolėje laukia ne ką mažiau intriguojanti akistata su Austrijos vienuolike, kuri savaitgalį taip pat pateikė sensaciją - 3:1 nuskriaudė Prancūzijos futbolininkus. Kas ką nustebins šį kartą? Austrai atvyko pergalės Vakar po pietų Karmėlavos oro uoste nusileidusi Austrijos rinktinė be užuolankų išdėstė savo planus - iš Lietuvos išsivežti tris taškus.
2008-09-10

UEFA taurė: pusfinalio dalyviai paaiškės jau šį vakarą

Šiandien vakare po atsakomųjų UEFA taurės ketvirfinalio susitikimų paaiškės 4 kelialapių į turnyro pusfinalį savininkai, tad viso pasaulio futbolo aistruolių laukia įnirtingos kovos ir puikus reginys. Pirmieji (19val. 30min) galutines sąskaitas suvesti mėgins Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Leverkuzeno „Bayer“ žaidėjai. Ir nors Rusijos klubas turi įgijęs daugiau nei apčiuopiamą persvarą, jam reikėtų pasistengti užbaigti Vokietijoje puikiai pradėtą darbą iki galo ir oponentų galimybių nenuvertinti.