Net 6 įvarčius pelnęs „Arsenal“ nušlavė „West Ham" ekipą

„Arsenal“ sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje svečiuose net 6:0 nušlavė „West Ham United“ futbolininkus.

Svečiai į priekį įsiveržį sužaidus pusvalandį, kai Williamas Saliba 32-ąją minutę standartinės situacijos metu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Netrukus Bukayo Saka 41-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Lyg to būtų maža, netrukus „Arsenal“ pelnė dar du įvarčius. Gabrielis 44-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

O Leandro Trossardas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 4:0.

Po tokio katastrofinio kėlinio „West Ham United“  gerbėjai buvo užfiksuoti, kaip pirmojo kėlinio pabaigoje palieka stadioną nebetikėdami savo palaikoma komanda. Po pertraukos tribūnos buvo apytuštės.

Po pertraukos „Arsenal“ tempo nemažino ir įmušė dar du kartus. B.Saka 63-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir dar padidino pranašumą 5:0.

Įvarčiu pasižymėjo ir Declanas Rice’as, kuris praėjusiais metais dar atstovavo „West Ham United“ ekipai. Jis galingu smūgiu iš už baudos aikštelės įvartį pelnė 65-ąją rungtynių minutę.