Šeštąją pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse šventė Martyno Pociaus atstovaujama Madrido „Real“ (6 ir 1) komanda, kuri išvykoje 96:80 (21:24, 32:18, 27:21, 16:17) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (5 ir 2) krepšininkus.

Lietuvis per 9 žaidimo minutes nepasižymėjo (0/3 dvitaškiai), atkovojo kamuolį, prasižengė 3 sykius, išprovokavo pražangą ir surinko -5 naudingumo balus.

Nugalėtojams Rudy Fernandezas (3/7 tritaškiai) ir Jaycee Carrollas (4/7 tritaškiai) pelnė po 18 taškų, Sergio Llullas - 11, Carlosas Suarezas ir Felipe Reyesas pridėjo po 10 taškų.

Pralaimėjusiems Joelis Freelandas įmetė 20 taškų (10 atk. kam.), Tremmellas Dardenas - 17, Nedzadas Sinanovičius surinko 8 taškus.