Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą.

Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles.

Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet pažeidė taisykles 2 kartus ir suklydo 1 sykį.

„Roadrunners“: Ugnius Jaruševičius 14 (5/8 dvit.), Marvinas McGhee 9 (3/6 dvit.), Modestas Kancleris 6 (11 atk. kam.).

„Texans“: Jakorie Smithas 17 (4/8 dvit., 3/9 trit.), Kiandre Gaddy 12 (5/12 dvit., 12 atk. kam., 4 kld.), Emmanuelas Innocenti 11 (13 atk. kam.).

***

Pergalę NCAA iškovojo Campbello universiteto „Fighting Camels“ klubas. Kevino McGeehano auklėtiniai savo arenoje 65:58 (29:30, 36:28) nugalėjo „The Citadel Bulldogs“ krepšininkus.

Laurynas Vaištaras nugalėtojų gretose per 19 minučių pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 3 kartus ir padarė 1 klaidą.

Gediminas Mokšeckas nugalėtojų gretose per 22 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (1/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą pažeidė taisykles.

„Bulldogs“: Elijahas Morganas 16 (4/10 trit., 7 atk. kam.), Winstonas Hillas 13 (5/9 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam.), AJ Smithas 12 (3/6 dvit.).

„Fighting Camels“: Laurynas Vaištaras 13 (2/5 dvit.), Anthony Dell'Orso 10 (1/5 dvit., 10 atk. kam.), Jasinas Sinani 9 (3/5 trit.).

***

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė „North Carolina A&T Aggies“ klubas. Monte'o Rosso auklėtiniai savo arenoje 73:96 (31:44, 42:52) nusileido Merrimacko universiteto „Warriors“ komandai.

Armandas Plintauskas nugalėtojų gretose per 8 žaidimo minutes surinko 3 taškus (1/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, bet sykį prasižengė.

„Warriors“: Adamas Clarkas 19 (6/11 dvit., 4 per. kam., 6 rez. perd.), Samba Diallo 18 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Jaylenas Stinsonas (4/4 dvit.) ir Jordanas Derkackas (6/8 dvit., 6 atk. kam.) po 14.

„Aggies“: Landonas Glasperis 27 (3/5 dvit., 5/10 trit.), Jeremy Robinsonas 17 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Nikolaos Chitikoudis 8 (3/7 dvit.).

***

Įtikinamą pergalę NCAA iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ ekipa. Weso Millero auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 89:54 (40:32, 49:22) nugalėjo „Georgia Tech Yellow Jackets“ komandą.

Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 16 minučių įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą prasižengė ir suklydo 2 sykius.

„Yellow Jackets“: Kowacie Reevesas 14, Milesas Kelly 12 (3/7 dvit.), Naithanas George ir Baye Ndongo (3/7 dvit., 8 atk. kam., 7 kld.) po 8.

„Bearcats“: Viktoras Lakhinas 15 (5/6 trit., 6 atk. kam.), Johnas Newmanas 12 (1/4 trit.), CJ Fredrickas 11 (3/5 trit.).

***

Po atkaklios kovos pergalę NCAA iškovojo „Hofstra Pride“ komanda. Speedy Claxtono treniruojama komanda namuose 97:92 (33:27, 55:61, 9:4) įveikė High Pointo universiteto „Panthers“ ekipą.

Titas Sargiūnas pralaimėtojų gretose per 3 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.) ir sugriebė 1 kamuolį.

„Panthers“: Duke Milesas 32 (10/13 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd.), Kezza Giffa 19 (2/6 trit.), Abdoulaye Thiamas 15 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.).

„Pride“: Tyleris Thomas 40 (6/12 dvit., 6/14 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaquanas Carlosas 18 (3/8 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Darlinstone Dubaras 12 (3/5 dvit., 6 atk. kam.).