gediminas mokšeckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas mokšeckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas mokšeckas“.

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

NCAA pasirodymus surengė šeši lietuviai

Pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ komanda. Kevino McGeehano auklėtiniai namuose 76:86 (29:42, 47:44) nusileido „Northeastern Huskies“ klubui. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau padarė 3 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.
2024-02-09

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

Iš NCAA lietuvių geriausiai pasirodė Gediminas Mokšeckas

Pergalę NCAA iškovojo Campbello universiteto „Fighting Camels“ klubas. Kevino McGeehano auklėtiniai savo arenoje 83:76 (36:37, 47:39) nugalėjo Morgan State „Bears“ krepšininkus. Laurynas Vaištaras nugalėtojams per 22 minutes surinko 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 kartus bei padarė 1 klaidą. Gediminas Mokšeckas nugalėtojų gretose per 22 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit.
2023-12-19

NCAA - rezultatyviai pasirodę lietuviai

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 88:59 (45:27, 43:32) įveikė „Pfeiffer Falcons“ komandą. Laurynas Vaištaras nugalėtojų gretose per 19 minučių pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 3/3 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet sykį prasižengė. Gediminas Mokšeckas nugalėtojų gretose per 21 minutę surinko 12 taškų (4/6 dvit., 0/4 trit.
2023-12-13

NCAA sužaidė septyni lietuviai – rezultatyviausiai pasirodė Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą. Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles. Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.
2023-11-23

Šeši lietuviai sužaidė rungtynes NCAA, tačiau rezultatyviausias buvo Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkai. Alano Husso treniruojama komanda namų arenoje 82:68 (41:32, 41:36) įveikė „Iona Gaels“ klubą. Titas Sargiūnas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus. „Gaels“: Wheza Panzo 18 (5/8 trit.), Jeremiahas Quigley 11 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeanas Arangurenas 8 (1/4 trit.
2023-11-21

NCAA – penkių lietuvių vakaras: kas iš studentų atrodė geriausiai?

Dramatišką pergalę NCAA iškovojo „Wofford Terriers“ klubas. Dwighto Perry treniruojama komanda savo arenoje 99:98 (46:51, 53:47) įveikė High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkus. Titas Sargiūnas pralaimėtojų gretose per 7 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 3 kartus. „Panthers“: Duke Milesas 25 (8/12 dvit., 5 rez. perd.), Kimani Hamiltonas 23 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Kezza Giffa 21 (5/7 dvit., 4 atk. kam.
2023-11-12

Sudėtis ir tikslai: „Lietuvos ryto“ jaunimas savaitgalį pradės Eurolygos atranką

Sausio 19–21 dienomis „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda dalyvaus tradiciniame Eurolygos atrankos turnyre Kaune. Arvydo Gronskio treniruojama ekipa žais B grupėje ir susitiks su perspektyviausiais Paryžiaus, Stambulo ir Maskvos krepšininkais. A grupėje jėgas išmėgins Kauno „Žalgirio“, Maskvos srities „Chimki“, Rygos VEF ir Romos „Stellazzurra“ jaunieji talentai. Į turnyro finalą pateks grupių nugalėtojai. „Pasiruošimas turnyrui vyksta pagal planą.