Dramatišką pergalę NCAA iškovojo „Wofford Terriers“ klubas. Dwighto Perry treniruojama komanda savo arenoje 99:98 (46:51, 53:47) įveikė High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkus.

Titas Sargiūnas pralaimėtojų gretose per 7 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 3 kartus.

„Panthers“: Duke Milesas 25 (8/12 dvit., 5 rez. perd.), Kimani Hamiltonas 23 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Kezza Giffa 21 (5/7 dvit., 4 atk. kam.).

„Terriers“: Dillonas Bailey 20 (3/8 trit.), Corey Trippas (2/7 dvit., 2/6 trit., 4 atk. kam.), Quentinas Meza (3/3 trit.) ir Kyleris Filewichas (6/7 dvit., 5 atk. kam.) po 12, Chase Cormieris ir Jeremy Lorenzas (4/4 dvit.) po 11.

Pergalę NCAA iškovojo „East Carolina Pirates“ klubas. Mike'o Schwartzo auklėtiniai savo arenoje 77:63 (39:26, 38:37) įveikė Campbello universiteto „Fighting Camels“ krepšininkus.

Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 24 minutes įmetė 9 taškus (3/3 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 1 sykį.

Gediminas Mokšeckas pralaimėtojų gretose per 34 minutes surinko 4 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau dusyk pažeidė taisykles ir suklydo 1 sykį.

„Fighting Camels“: Anthony Dell'Orso 35 (8/14 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.), Laurynas Vaištaras 9, Masonas Grantas 5 (5 atk. kam.).

„Pirates“: RJ Feltonas 30 (6/8 dvit., 4/9 trit., 11 atk. kam.), Brandonas Johnsonas 13 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Ezra Ausaras 11 (4/5 dvit., 5 atk. kam.).

Dramatišką pergalę NCAA iškovojo „La Salle Explorers“ klubas. Frano Dunphy treniruojama komanda savo arenoje 79:74 (38:34, 41:40) įveikė „Northeastern Huskies“ krepšininkus.

Rokas Jocius nugalėtojams per 22 žaidimo minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau prasižengė 4 kartus ir padarė 1 klaidą.

„Huskies“: Joe Pridgenas 18 (6/9 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Masai Troutmanas 17 (3/8 dvit., 5 atk. kam.), Luka Sakota 14 (3/6 trit., 5 kld.).

„Explorers“: Jhamiras Brickus 22 (4/8 trit., 6 rez. perd.), Anwaras Gillas 15 (6/9 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Khalilas Brantley 14 (4/8 dvit., 0/4 trit., 4 rez. perd.).

Pergalę NCAA iškovojo „Wyoming Cowboys“ ekipa. Jeffo Lindero auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 80:66 (41:31, 39:35) nugalėjo „Cal Poly Mustangs“ komandą.

Olegas Kojenetsas nugalėtojams per 22 minutes surinko 9 taškus (3/3 dvit., 3/6 baud.), sugriebė 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, blokavo 5 metimus, bet po 3 sykius suklydo ir pažeidė taisykles.

„Mustangs“: Jarredas Hyderis 25 (6/11 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam.), Kobe Sandersas 14 (4/12 dvit.), Tuukka Jaakkola (3/7 dvit.) ir Quentinas Jonesas (3/7 dvit., 4 atk. kam.) po 7.

„Cowboys“: Camas Manyawu 19 (7/7 dvit., 10 atk. kam.), Akuelas Kotas 16 (3/9 dvit., 1/5 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Samas Griffinas 14 (1/5 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.).