Simas Lukošius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Simas Lukošius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Simas Lukošius“.

NCAA ketvirtfinalyje – įspūdingas Simo Lukošiaus pasirodymas

Po atkaklios kovos pergalę NCAA NIT ketvirtfinalyje iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 85:81 (32:36, 53:45) įveikė Sinsinačio universiteto „Bearcats“ komandą. Simas Lukošius pralaimėjusiems per 36 minutes įmetė 26 taškus (2/3 dvit., 6/14 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet dukart prasižengė ir padarė 3 klaidas.
2024-03-27

Simas Lukošius NCAA pasirodė rezultatyviai ir tritaškiu išplėšė komandos pergalę

Dramatišką pergalę NCAA „NIT“ turnyre iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ komanda. Weso Millero treniruojama komanda rezultatu po pratęsimo 73:72 (38:35, 29:32, 6:5) įveikė „San Francisco Dons“ ekipą. Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 38 minutes surinko 28 taškus (1/5 dvit., 8/10 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė bei padarė 1 klaidą. Lietuvio metimas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis nulėmė komandos pergalę.
2024-03-21

Simas Lukošius žaidė blankiai, o jo universitetas iškrito iš kovos dėl NCAA trofėjaus

Pralaimėjimą NCAA „Big 12“ konferencijos ketvirtfinalyje patyrė Sinsinačio universiteto „Bearcats“ ekipa. Weso Millero auklėtiniai svetimoje arenoje 56:68 (26:24, 30:44) nusileido „Baylor Bears“ krepšininkams. Šįkart lietuvis Simas Lukošius buvo blankus, nors dar praėjusiose rungtynėse sužaidė karjeros mačą ir pelnydamas 31 tašką ir ištempė savo universitetą į ketvirtfinalį. 21-erių Lietuvos ir Vokietijos pilietybes turintis gynėjas per 37 minutes įmetė 5 taškus (0/2 dvit., 1/6 trit.
2024-03-15

NCAA atkrintamosiose Simonas Lukošius pagerino taškų rekordą

Po atkaklios kovos pergalę NCAA atkrintamosiose iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ klubas. Weso Millero treniruojama komanda savo arenoje 90:85 (36:38, 54:47) įveikė „West Virginia Mountaineers“ krepšininkus. Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 37 minutes surinko 31 tašką (1/1 dvit., 7/12 trit., 8/8 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet suklydo 2 sykius.
2024-03-13

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

NCAA rungtyniaujantis Simas Lukošius sužaidė vienas geriausių savo sezono rungtynių

Dramatišką nesėkmę NCAA patyrė Sinsinačio universiteto „Bearcats“ ekipa. Weso Millero treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 76:80 (32:37, 44:43) nusileido „Oklahoma State Cowboys“ krepšininkams.   Simas Lukošius pralaimėjusiems per 30 minučių įmetė 17 taškų (4/10 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet suklydo 4 sykius. „Cowboys“: Javonas Smallas 19 (6/8 dvit., 1/7 trit., 6 kld.
2024-02-22

Solidus Ryčio Petraičio pasirodymas NCAA pergalės neatnešė

Pergalę NCAA iškovojo „San Jose State Spartans“ ekipa. Timo Mileso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 73:66 (31:34, 42:32) įveikė „Air Force Falcons“ komandą. Rytis Petraitis pralaimėjusiems per 35 žaidimo minutes surinko 26 taškus (5/8 dvit., 1/1 trit., 13/18 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė. „Falcons“: Rytis Petraitis 26 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Beau Beckeris 13 (2/6 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.
2024-02-14

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

NCAA kovose iš lietuvių geriausiai pasirodė Modestas Kancleris

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 77:48 (38:20, 39:28) nugalėjo „Southern Illinois Salukis“ komandą. Augustinas Kiudulas nugalėtojų gretose per 3 minutes taškų neįmetė (0/1 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, tačiau prasižengė 1 kartą, padarė 2 klaidas. „Salukis“: Clarence Rupertas (6/11 dvit., 10 atk. kam.) ir Xavieras Johnsonas (4/13 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.
2023-11-29

NCAA sužaidė septyni lietuviai – rezultatyviausiai pasirodė Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą. Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles. Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.