Armandas Plintauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Armandas Plintauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Armandas Plintauskas“.

Augustas Marčiulionis už Atlanto sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Triuškinamą pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ ekipa. Randy Bennetto auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 103:59 (43:27, 60:32) įveikė „Pepperdine Waves“ komandą.   Augustas Marčiulionis nugalėtojams per 34 žaidimo minutes surinko 28 taškus (8/12 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau dusyk pažeidė taisykles. Lietuvis šiąnakt pagerino karjeros taškų rekordą.
2024-02-16

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

NCAA sužaidė septyni lietuviai – rezultatyviausiai pasirodė Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą. Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles. Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.
2023-11-23

Augustas Marčiulionis solidžiai prisidėjo prie klubo pergalės NCAA pirmenybėse

Pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ klubas. Randy Bennetto treniruojama komanda savo arenoje 72:58 (40:25, 32:33) įveikė „New Mexico Lobos“ krepšininkus. Augustas Marčiulionis nugalėtojams per 29 minutes įmetė 9 taškus (2/7 dvit., 0/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet po dusyk suklydo ir prasižengė. „Lobos“: Donovanas Dentas 15 (4/11 dvit., 5 rez. perd.), Nelly Junioras Josephas 11 (5/11 dvit., 13 atk. kam.