titas sargiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „titas sargiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „titas sargiūnas“.

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

Matas Buzelis pralaimėtame mače pernelyg neišsiskyrė

Pralaimėjimą G lygoje patyrė „Ignite“ klubas. Jasono Harto auklėtiniai svečiuose 102:110 (23:29, 29:21, 28:32, 22:28) nusileido „Rip City Remix“ komandai. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 20 minučių surinko 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet dukart prasižengė bei suklydo 1 sykį. „Ignite“: Ronaldas Hollandas 31 (8/14 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Tyleris Smithas 16 (3/6 trit.
2024-01-25

NCAA – kuklios Arizonos lietuvių minutės

Pralaimėjimą po atkaklios kovos NCAA patyrė „Presbyterian Blue Hose“ ekipa. Quintono Ferrello auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 83:86 (31:37, 52:49) nusileido High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkams. Titas Sargiūnas nugalėtojams per 12 žaidimo minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.) bet pažeidė taisykles 1 kartą. „Panthers“: Kezza Giffa 27 (5/8 dvit., 3/4 trit.), Kimani Hamiltonas 21 (6/11 dvit., 4 atk. kam.), Duke Milesas 17 (2/5 trit., 7 rez. perd.
2024-01-18

NCAA pirmenybėse – naudingas Augustas Marčiulionis ir dar 6 lietuvių pasirodymai

Pergalę NCAA iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ klubas. Weso Millero auklėtiniai savo arenoje 65:49 (27:17, 38:32) įveikė Merrimacko universiteto „Warriors“ krepšininkus. Armandas Plintauskas pralaimėjusiems per 5 minutes taškais nepasižymėjo ir atkovojo 1 kamuolį. Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 34 minutes surinko 11 taškų (0/1 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą bei padarė 3 klaidas.
2023-12-20

NCAA sužaidė septyni lietuviai – rezultatyviausiai pasirodė Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą. Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles. Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.
2023-11-23

Šeši lietuviai sužaidė rungtynes NCAA, tačiau rezultatyviausias buvo Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkai. Alano Husso treniruojama komanda namų arenoje 82:68 (41:32, 41:36) įveikė „Iona Gaels“ klubą. Titas Sargiūnas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus. „Gaels“: Wheza Panzo 18 (5/8 trit.), Jeremiahas Quigley 11 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeanas Arangurenas 8 (1/4 trit.
2023-11-21

NCAA – penkių lietuvių vakaras: kas iš studentų atrodė geriausiai?

Dramatišką pergalę NCAA iškovojo „Wofford Terriers“ klubas. Dwighto Perry treniruojama komanda savo arenoje 99:98 (46:51, 53:47) įveikė High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkus. Titas Sargiūnas pralaimėtojų gretose per 7 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 3 kartus. „Panthers“: Duke Milesas 25 (8/12 dvit., 5 rez. perd.), Kimani Hamiltonas 23 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Kezza Giffa 21 (5/7 dvit., 4 atk. kam.
2023-11-12

„Nevėžio“ gretose žaidęs Sargiūnas kelia sparnus į NCAA

Kėdainių „Nevėžio“ komandoje rungtyniavęs Titas Sargiūnas savo karjerą tęs už Atlanto. Skelbiama, kad lietuvis žais NCAA pirmenybėse. „Draft Express“ žurnalistas paskelbė, kad 20 metų 190 cm ūgio gynėjas studijuos Hai Pointo universitete ir gins „Panthers“ komandos garbę NCAA pirmenybėse. T. Sargiūnas prabėgusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone per 11 minučių įmesdavo po 3 taškus, atkovodavo 0,9 kamuolio, atlikdavo 0,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 1,6 naudingumo balo.
2023-06-12

Sargiūnas iš Prienų keliasi į Kėdainius

Prienų „Labas GAS“ klubo gretose sezoną pradėjęs Titas Sargiūnas keičia komandą. Pranešama, kad 19 metų gynėjas palieka „Labas GAS“ ekipą ir toliau žais Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komandoje. Krepšininkas į Kėdainius atvyksta, nes komandai reikia pastiprinimo gynėjų grandyje po Dominyko Stenionio traumos. Šiame LKL sezone jis renka 4,3 taško ir atkovoja 0,8 kamuolio.