Pergalę NCAA iškovojo Sinsinačio universiteto „Bearcats“ klubas. Weso Millero auklėtiniai savo arenoje 65:49 (27:17, 38:32) įveikė Merrimacko universiteto „Warriors“ krepšininkus.

Armandas Plintauskas pralaimėjusiems per 5 minutes taškais nepasižymėjo ir atkovojo 1 kamuolį.

Simas Lukošius nugalėtojų gretose per 34 minutes surinko 11 taškų (0/1 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą bei padarė 3 klaidas.

„Warriors“: Jordanas Derkackas 18 (3/6 dvit., 3/4 trit., 7 kld.), Devonas Savage 9 (3/6 trit.), Bryanas Etumnu (5 atk. kam.) ir Jaylenas Stinsonas po 5.

„Bearcats“: Viktoras Lakhinas 18 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Simas Lukošius 11 (3/3 trit.), Ody Oguama 8 (3/6 dvit.).

Pergalę NCAA iškovojo High Pointo universiteto „Panthers“ ekipa. Alano Husso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 74:63 (40:30, 34:33) įveikė „UNC Greensboro Spartans“ komandą.

Domas Kauzonas pralaimėtojų gretose per 14 žaidimo minučių surinko 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, bet pažeidė taisykles 1 kartą.

Titas Sargiūnas nugalėtojų gretose per 14 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį pažeidė taisykles.

„Spartans“: Kobe Langley 14 (3/5 trit., 7 rez. perd.), Milesas Jonesas (3/6 trit.) ir Keyshaunas Langley (2/7 dvit., 4 atk. kam.) po 11, Jalenas Breathas 9 (4/6 dvit.).

„Panthers“: Trae Benhamas 21 (7/10 trit., 6 atk. kam.), Duke Milesas (5/5 dvit.) ir Kezza Giffa (1/4 trit., 4 atk. kam.) po 13, Abdoulaye Thiamas 10 (4/4 dvit., 0/4 trit., 4 atk. kam.).

Triuškinamą pergalę NCAA iškovojo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ krepšininkai. Rodo Barneso treniruojama komanda namų arenoje 96:76 (50:32, 46:44) nugalėjo „South Dakota Coyotes“ klubą.

Ugnius Jaruševičius nugalėtojams per 12 žaidimo minučių surinko 8 taškus (2/7 dvit., 4/4 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 4 kartus bei padarė 1 klaidą.

Modestas Kancleris nugalėtojų gretose per 27 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei prasižengė 2 kartus.

„Coyotes“: Kalebas Stewartas 16 (4/6 dvit.), Lahatas Thioune 15 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Paulas Brunsas 11 (1/6 trit.).

„Roadrunners“: Kalebas Higginsas 28 (9/17 dvit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Modestas Kancleris 17 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Jadenas Alexanderis 11 (4/7 dvit.).

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ komanda. Randy Bennetto auklėtiniai namuose 71:34 (33:16, 38:18) nugalėjo „Middle Tennessee Blue Raiders“ ekipą.

Augustas Marčiulionis nugalėtojų gretose per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei kartą pažeidė taisykles.

„Blue Raiders“: Jacobas Johnsonas 9 (3/8 dvit.), Jestinas Porteris 5, Jaredas Coleman-Jonesas (2/9 dvit.) ir O'zhellas Jacksonas (4 atk. kam.) po 4.

„Gaels“: Harry Wesselsas 20 (10/13 dvit., 4 atk. kam.), Alexas Ducas (3/6 trit., 5 atk. kam.) ir Mitchellas Saxenas (4/10 dvit., 4 atk. kam.) po 13, Augustas Marčiulionis 10 (3/6 dvit., 5 atk. kam.).