modestas kancleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „modestas kancleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „modestas kancleris“.

NCAA pasirodymus surengė šeši lietuviai

Pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ komanda. Kevino McGeehano auklėtiniai namuose 76:86 (29:42, 47:44) nusileido „Northeastern Huskies“ klubui. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 31 minutę įmetė 11 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau padarė 3 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.
2024-02-09

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

NCAA kovose iš lietuvių geriausiai pasirodė Modestas Kancleris

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 77:48 (38:20, 39:28) nugalėjo „Southern Illinois Salukis“ komandą. Augustinas Kiudulas nugalėtojų gretose per 3 minutes taškų neįmetė (0/1 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, tačiau prasižengė 1 kartą, padarė 2 klaidas. „Salukis“: Clarence Rupertas (6/11 dvit., 10 atk. kam.) ir Xavieras Johnsonas (4/13 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.
2023-11-29

NCAA sužaidė septyni lietuviai – rezultatyviausiai pasirodė Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo „Tarleton State Texans“ krepšininkai. Billy Gillispie'o auklėtiniai namų arenoje 59:40 (29:24, 30:16) nugalėjo Kalifornijos valstybinio universiteto Beikersfilde „Roadrunners“ klubą. Ugnius Jaruševičius pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą pažeidė taisykles. Modestas Kancleris pralaimėtojų gretose per 25 minutes įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.
2023-11-23

Šeši lietuviai sužaidė rungtynes NCAA, tačiau rezultatyviausias buvo Ugnius Jaruševičius

Pergalę NCAA iškovojo High Pointo universiteto „Panthers“ krepšininkai. Alano Husso treniruojama komanda namų arenoje 82:68 (41:32, 41:36) įveikė „Iona Gaels“ klubą. Titas Sargiūnas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus. „Gaels“: Wheza Panzo 18 (5/8 trit.), Jeremiahas Quigley 11 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeanas Arangurenas 8 (1/4 trit.
2023-11-21

NCAA lietuviai: štai, kaip už Atlanto pasirodė septyni mūsų tautiečiai

Pralaimėjimą NCAA patyrė „Wyoming Cowboys“ klubas. Jeffo Lindero treniruojama komanda savo arenoje 69:79 (35:34, 34:45) nusileido „Saint Louis Billikens“ komandai. Olegas Kojenetsas pralaimėtojų gretose per 13 žaidimo minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, tačiau kartą prasižengė ir suklydo 2 sykius. „Billikens“: Sincere Parkeris 22 (6/13 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Timas Dalgeris 17 (4 atk. kam.), Terrence Hargrove (5 atk. kam., 4 kld.
2023-11-17

NCAA pirmenybėse – gausus rezultatyvių lietuvių būrys

Arizonos universiteto „Wildcats“ krepšininkai iškovojo 5tikinamą pergalę NCAA pirmenybėse. Tommy Lloydo treniruojama komanda namų arenoje 97:59 (35:23, 62:36) nugalėjo „Southern University Jaguars“ klubą. Motiejus Krivas nugalėtojams per 22 žaidimo minutes įmetė 12 taškų (4/5 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau prarado 3 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė. Paulius Murauskas nugalėtojų gretose per 15 žaidimo minučių pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/2 trit.
2023-11-14

Augustas Marčiulionis solidžiai prisidėjo prie klubo pergalės NCAA pirmenybėse

Pergalę NCAA iškovojo Šventosios Marijos universiteto „Gaels“ klubas. Randy Bennetto treniruojama komanda savo arenoje 72:58 (40:25, 32:33) įveikė „New Mexico Lobos“ krepšininkus. Augustas Marčiulionis nugalėtojams per 29 minutes įmetė 9 taškus (2/7 dvit., 0/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet po dusyk suklydo ir prasižengė. „Lobos“: Donovanas Dentas 15 (4/11 dvit., 5 rez. perd.), Nelly Junioras Josephas 11 (5/11 dvit., 13 atk. kam.
2023-11-10

Dar vienas „Žalgirio“ talentas kelia sparnus į NCAA

Pastaruosius trejus metus Kauno „Žalgirio“ dublerių sudėtyje praleidęs Modestas Kancleris kelia sparnus už Atlanto. Birželio 1-ąją 19-ąjį gimtadienį švęsiantis 203  cm ūgio puolėjas pranešė, kad debiutuos NCAA pirmenybėse, kur gins Kreightono universiteto komandos garbę. Prabėgusiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone M.Kancleris per 13 minučių įmesdavo 4,4 taško, atkovodavo 3,6 kamuolio ir rinkdavo 4,5 naudingumo balo.
2020-05-01

Lietuvos krepšininkai – olimpinio festivalio čempionai

Lietuvos krepšininkai tapo Europos jaunimo olimpinio festivalio čempionais, finale 103:101 po dviejų pratęsimų nugalėję turkus. Grupės rungtynėse Turkijos atstovai mūsiškius buvo sutriuškinę 31 tašku. Finale turkai taip pat sparčiai nutolo ir didesnę dalį rungtynių lietuviams teko juos vytis.