Naujoje arenoje prisistatęs Vilerbano ASVEL (2-8) klubas nepadovanojo aistruoliams pergalės. Prancūzijos ekipa naujuose namuose Lione po dviejų pratęsimų 100:101 (18:22, 22:15, 20:14, 14:23, 14:14, 12:13)krito prieš Miuncheno „Bayern“ (4-6) krepšininkus.

Naujoji Vilerbano klubo arena talpina 12,5 tūkst. fanų, o šį vakarą mačą stebėjo daugiau nei 11,3 tūkst. žiūrovų.

Didžiąją mačo dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai ir ketvirtajame kėlinyje netgi pirmavo dviženkliu skirtumu (63:51), bet pergalės tai negarantavo bei teko patiems gelbėtis ketvirčio pabaigoje.

Likus žaisti 2 minutes, po Devino Bookerio tritaškio vokiečiai pirmavo 4 taškais (69:73), bet tada Joffrey Lauvergne'o dvitaškis ir Davido Lighty tolimas šūvis leido iniciatyvą perimti (74:73).

Pratęsimą galiausiai išplėšė taiklus Leandro Bolmaro baudos metimas, nors šis galėjo išplėšti ir pergalę, bet pataikė tik vieną metimą iš dviejų (74:74).

Pirmajame pratęsime likus žaisti 11 sekundžių, aikštės šeimininkai turėjo persvarą savo rankose (88:85), bet paskutinėje atakoje neapsigynė ir praleido Nicko Weilerio-Babbo tritaškį (88:88).

Antrojo pratęsimo pabaigoje, likus 35 sekundėms, Pariso Lee tritaškis vėl išvedė prancūzus į priekį (100:97), tačiau kitoje atakoje tuo pačiu atsakė ir Sylvainas Francisco (100:100).

Paskutinėmis sekundėmis aikštės šeimininkams užpulti nepavyko, o maža to penktąją pražangą gavo J.Lauvergne'as. Prie baudų metimo linijos stojęs Nielsas Giffey pataikė kartą iš dviejų ir suteikė trapią persvarą svečiams (100:101).

Visgi, to užteko. Netikslus Timothe Luwawu-Cabarrot metimas leido vokiečiams džiaugtis dramatiška pergale – 100:101.

ASVEL: Mike'as Scottas (5/8 trit.) ir Joffrey Lauvergne'as po 21, Timothe'is Luwawu-Cabarrot 20, Parisas Lee 19 (7 rez. perd.), Edwinas Jacksonas 9, Youssoupha Fallas 5 (8 atk. kam.).

„Bayern“: Leandro Bolmaro (8 rez. perd.) ir Devinas Bookeris (11 atk. kam.) po 16, Serge'as Ibaka ir Nielsas Giffey po 14, Sylvainas Francisco 10, Andreasas Obstas 9, Nickas Weileris-Babbas 8 (9 atk. kam.).