Pergalę Eurolygoje iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (6-4), kuri namuose 91:73 (27:18, 22:17, 23:18, 18:20) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (5-5).

PAO tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės, o ispanai patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

M.Grigonis per 33 minutes įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Skirtumas tarp komandų išryškėjo dar pirmajame kėlinyje, kai graikai surengė spurtą 8-0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (21:10).

Sėkmingas antrojo ketvirčio startas aikštės šeimininkai leido dar labiau atsiplėšti (36:18). Po didžiosios pertraukos Atėnų ekipa ir toliau užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo, o trečiajame kėlinyje atstumas pasiekė rekordinę ribą – 22 taškų (60:38).

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 17 (6/8 dvit., 5/9 baud., 7 atk. kam., 11 išpr. praž., 28 n. b.), Kostas Mitoglou 14, Jerianas Grantas 13, Kostas Sloukas 12 (9 rez. perd.), Marius Grigonis 11 (3/4 trit.).

„Valencia Basket“: Semi Ojeleye 16 (3/3 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.), Jaredas Harperis 9, Xabi Lopezas-Arostegui, Chrisas Jonesas (10 rez. perd.) ir Boubacaras Toure po 8.