
„Hyundai“ teigia, jog naujoji technologija yra ženkliai efektyvesnė negu tradiciniai metodai, leidžiantys pagerinti garso izoliaciją, kuomet garsą izoliuojančios medžiagos montuojamos automobilio dugne, variklio skyriaus pertvaroje ar duryse.
Tad kaip ši technologija veikia? „Hyundai“ bendrovės inžinieriai šalia kiekvieno rato sumontavo akcelerometrus, kurie išmatuoja automobilio pagreitį ir gautą informaciją perduoda papildomiems davikliams, kurie matuoja nuo ratų skleidžiamą vibraciją. Sparčiai išanalizuoti duomenys siunčiami į atskirą kompiuterį, kuris garso kolonėlių pagalba siekia užgožti į automobilių vidų siekiantį prasibrauti triukšmą.
Panašaus pobūdžio technologiją ne vienerius metus vysto ir kitos bendrovės. „Ford, „Toyota“ ir garso sistemų kūrėja „Bose“ investuoja milijonus į technologiją, kuri leistų padidinti komforto lygį, net ir pačiame mažiausiame automobilyje.


