Trečiadienį buvo žaidžiamos paskutiniosios UEFA Europos lygos grupių etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo dvylika komandų, tęsiančių kovą dėl prestižinio trofėjaus.

Edisono Canavi įvartis per teisėjo pridėta laiką išplėšė „Napoli“ ekipai pergalę minimaliu rezultatu 1:0 prieš Bukarešto „Steaua“ vienuolikę.

Iškovoję tris taškus Italijos klubo futbolininkai K grupės turnyrinėje lentelėje aplenkė rumunus ir prasibrovė turnyro šešioliktfinalį.

Laiminga pabaiga negalėjo džiaugtis Vokietijos „Bundesligos“ pirmenybėse pirmaujanti Dortmundo „Borussia“, kurią dvikovoje su „Sevilla“ tenkino tik pergalė, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Mačo pabaigoje Jurgeno Kloppo auklėtiniai kaip įmanydami stengėsi persverti santykį savo naudai, tačiau susitikimo šeimininkai pasirinko anti-futbolo taktiką, kuri leido išlaikyti esamą rezultatą.

Dar dvylika Europos lygos rungtynių įvyks ketvirtadienį.

Rezultatai:

D grupė:

"Brugge" 1 - 2 "Villarreal"

28' [1 - 0] D. Kouemaha, 30' [1 - 1] G. Rossi, 34' [1 - 2] G. Rossi (iš 11 m. baudinio)

Zagrebo "Dinamo" 0 - 1 Salonikų PAOK

60' [0 - 1] D. Salpingidis

Alkmaaro AZ 3 - 0 Borisovo BATE

7' [1 - 0] K. Sigthorsson, 84' [2 - 0] K. Sigthorsson, 86' [3 - 0] A. Maher

Kijevo "Dinamo" 0 - 0 Tiraspolio "Sheriff"

1. Kijevo "Dinamo" 11

2. Borisovo BATE 10

3. Alkmaaro AZ 7

4. Tiraspolio "Sheriff" 5

F grupė:

Lozanos "Lausanne-Sport" 0 - 1 "Palermo"

84' [0 - 1] E. Munoz

Prahos "Sparta" 1 - 1 Maskvos CSKA

15' [0 - 1] A. Dzagoev, 44' [1 - 1] V. Kadlec, Deividas Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes.

1. Maskvos CSKA 16

2. Prahos "Sparta" 9

3. "Palermo" 7

4. Lozanos "Lausanne-Sport" 1

J grupė:

Lvovo "Karpaty" 1 - 1 PSG

39' [0 - 1] P. Luyindula, 45' [1 - 1] A. Fedetskyy

"Sevilla" 2 - 2 Dortmundo "Borussia"

4' [0 - 1] S. Kagawa, 31' [1 - 1] Romaric, 35' [2 - 1] F. Kanoute, 47' [2 - 2] N. Subotic

"Napoli" 1 - 0 Bukarešto "Steaua"

90' [1 - 0] E. Cavani, 90' iš aikštės pašalintas P. Cannavaro ("Napoli")

1. "Liverpool" 10

2. "Napoli" 7

3. Bukarešto "Steaua" 6

4. "Utrecht" 5

L grupė:

Stambulo "Besiktas" 2 - 0 Vienos "Rapid"

32' [1 - 0] R. Quaresma, 45' [2 - 0] F. Ernst

"Porto" 3 - 1 Sofijos CSKA

23' [1 - 0] N. Otamendi, 48' [1 - 1] S. Delev, 55' [2 - 1] R. Micael, 90' [3 - 1] J. Rodriguez, 57' R. Falcao ("Porto") nerealizavo 11 m. baudinio