0

Luka Zoričiaus sulaikyti nesugebėję Madrido „Real“ krepšininkai visgi dramatiška pergale pradėjo Eurolygos turnyro „Top 16“ etapo kovas. F grupės rungtynėse Martyno Pociaus atstovaujama „Real“ ekipa svečiuose 81:80 (15:20, 22;19, 25:19, 19:22) palaužė Malagos „Unicaja“ komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 6 minutes rezultatas buvo lygus (66:66), tačiau aikštės šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako ir šiek tiek nutolo - 70:66. Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei Sergio Rodriguezas baudų metimais sumažino „Real“ atsilikimą iki minimumo (73:74), o Nikola Mirotičius persvėrė rezultatą „Karališkojo“ klubo naudai 75:74.

Likus 40 sekundžių L.Zoričius baudų metimais vėl išlygino rezultatą (78:78), o Kristapas Valteris dvitaškiu išvedė „Unicaja“ į priekį - 80:79. Paskutinė „Real“ ekipa buvo patikėta N.Mirotičiui, kuriuo dvitaškis likus žaisti 0,5 sekundės išplėšė pergalę Madrido komandai.

Lietuvis per 12 minučių pelnė 5 (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/6) taškus, atkovojo kamuolį bei išprovokavo varžovo pražangą.

„Unicaja“: L.Zoričius 30 (dvitaškiai 12/19, 9 atk. kam., 8 išprov. praž., 30 naud. bal.), K.Valteris 11 (7 rez. perd.), B.Rodriguezas 9, G.Fitchas ir H.Peričius - po 8.

„Real“: K.Singleris 13, N.Mirotičius (6 atk. kam.) ir A.Tomičius (7 atk. kam.) - po 12, S.Rodriguezas 11 (9 rez. perd.), F.Reyesas 10.