REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2016 metais moteris iš Kalifornijos pastojo jau būdama nėščia, todėl ji pagimdė du vaikus, kurie nebuvo „pradėti“ tuo pačiu metu ir turėjo skirtingus tėvus.

2016 metais moteris iš Kalifornijos pastojo jau būdama nėščia, todėl ji pagimdė du vaikus, kurie nebuvo „pradėti“ tuo pačiu metu ir turėjo skirtingus tėvus.

REKLAMA

Džesika Allen, tuo metu 31-erių, buvo apvaisinta in vitro fertilizacijos būdu 2016 m. balandžio mėn., kai ji sutiko tapti kinų poros surogatine motina už 30 000 JAV dolerių, praneša „The New York Post“.

Kalifornija yra viena iš nedaugelio JAV valstijų, turinčių legalias komercines surogatinės motinystės programas, kuriose jums gali būti mokama už vaiko išnešiojimą.

Po įprasto ultragarso šeštąją nėštumo savaitę, Džesikai buvo pasakyta, kad ji iš tikrųjų laukiasi dvynukų. Jos atlyginimas buvo padidintas 5 000 JAV dolerių už antrą vaiką, nes gydytojai ir surogatinės motinystės agentūra tiesiog manė, kad ji iš tikrųjų laukiasi dvynukų.

Tais pačiais metais gruodžio mėnesį atlikus Cezario pjūvį, ji pagimdė du berniukus. Po mėnesio ji gavo dviejų berniukų nuotrauką iš kinų poros su žinute: „Jie neatrodo vienodai, tiesa? Ar pagalvojote, kodėl jų išvaizda skiriasi?“.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš pastebėjau, kad vienas buvo daug šviesesnis už kitą, – „ABC News“ sakė Džesika. – Žinai, akivaizdu, kad jie nebuvo identiški dvyniai.“

REKLAMA

DNR tyrimai patvirtino šį įtarimą – vienas kūdikis buvo biologinis Džesikos Allen vaikas, o kitas – kinų poros vaikas.

„Nežinau, kaip tai apibūdinti... Mes buvome priblokšti, – pridūrė Džesika. – Mes nesupratome, kaip tai galėjo atsitikti?“

Tai reiškinys, žinomas kaip „superfetacija“ (angl. – superfetation). Tai pasitaiko labai retai, nes daugeliu atvejų nėščios moters kūnas išskiria hormonus, kurie sustabdo ovuliaciją. Tačiau šiuo atveju Džesikos kūnas ir toliau ovuliavo, išlaisvindamas kiaušinį, kuris buvo apvaisintas. Kadangi superfetacija yra reta tarp žmonių, mokslininkai ir praktikai iš tikrųjų labai mažai žino, kaip ir kodėl tai įvyksta.

REKLAMA
REKLAMA

Laimei, abu vaikai dabar yra sveiki. Po sudėtingo ir brangaus teisinio proceso, Džesika ir jos partneris Džasperas vasario mėnesį gavo sūnaus globą ir pavadino jį Malachi.

„New York Post“ straipsnis, pavadinimu „Aš išsinuomojau savo įsčias – ir jie vos neatėmė iš manęs sūnaus“, baigėsi Džesikos prisipažinimu: „Nesigailiu, kad tapau surogatine mama, nes tai reikštų gailėtis savo sūnaus. Tikiuosi, kad kitos moterys, svarstančios apie surogatinę motinystę, gali pasimokyti iš mano istorijos. Išgyvenusios košmarą, sulauksite tik gero.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų