REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Ateinantį ketvirtadienį į Kiniją išvyksianti „Mis Lietuva“ Gritė Maruškevičiūtė prisipažino, kad suteiktas gražiausios šalies merginos titulas atnešė nemažai streso: darbotvarkė perkrauta susitikimais, nebelieka laiko artimiems žmonėms. Tačiau atnešė ir labai daug gyvenimiškų pamokų.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pasikeitė tavo gyvenimas, tapus „Mis Lietuva“?

Iš tiesų pasikeitė 180 laipsnių kampu, nes jau kitą rytą sulaukiau be galo daug žurnalistų skambučių. Kiekviena diena po konkurso labai užimta: choreografės pamokos, stilistų konsultacijos, interviu, įvairūs susitikimai. Išeinu iš namų anksti ryte ir grįžtu labai labai vėlai... Tačiau nesiguodžiu – kiekviena diena atneša naujų pažinčių ir gyvenimiškų pamokų.

REKLAMA

Ar nevargina padidėjęs dėmesys?

Anksčiau irgi sulaukdavau dėmesio, bet jis buvo skiriamas man asmeniškai – kaip Gritei, o dabar dažniau tampu įdomesne kaip „Mis Lietuvai. Pirmą savaitę po konkurso išėjus į gatvę labai jautėsi, kad manimi domisi nepažįstami. Jau net išėjus į parduotuvę reikia pasitempti!

Ar neatsirado itin įkyrių gerbėjų?

Ne, tokių dar nebuvo. Visi, rodantys dėmesį, labai malonūs. Labai daug kas pradėjo rašyti socialiniuose tinkluose. Anksčiau nedrįsdavo susipažinti, dabar, atradę dingstį, užkalbina, domisi, kaip ir kuo gyvenu.

REKLAMA
REKLAMA

Minėjai, kad turi vaikiną. Gal po konkurso atsirado siekiančių tavo širdies ir rankos?

Nemanau, kad kam pavyktų širdį ir ranką gauti.

Kas tave pastūmėjo dalyvauti grožio konkurse?

Daugelis žmonių, nesisukančių grožio pasaulyje, klaidingai mąsto, jog merginos į tokius renginius eina norėdamos dėmesio ar siekdamos kažką sau įrodyti. Grožio pasaulyje sukuosi jau nuo 13 metų ir tai vienas etapų, kuriuos norėjau pereiti. Grožio konkursas – didelė gyvenimiška pamoka.

Konkurse gautu populiarumu neverta džiaugtis – jis greitai baigsis. Geriau save įprasminti gerais darbais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paminėjai, kad konkursas – didelė pamoka. Ko naujo išmokai?

Sutikau labai daug nuostabių žmonių, negilėjusių vertingų gyvenimiškų patarimų. Dalyvavimas tokiame konkurse duoda galimybę pažinti save, pamatyti kitokiose situacijose. Konkursas naudingas ne grožio atžvilgiu, o tiesiog gyvenimo.

Gražiausios šalies merginos titulas įpareigoja. Kaip jautiesi?

Buvau, galbūt, gražiausia mergina, atėjusi į atranką. Mieste matau be galo daug simpatiškų merginų, ir vis stebiusi, kodėl jos kur neina pademonstruot savęs?

Manoma, jog į konkursą susirenka merginos, siekiančios tik populiarumo bei dėmesio. Tačiau yra ir įdomių merginų, nesiekiančių tik šių dalykų. Problema ta, kad į grožio konkursus dažniausiai veržiasi jaunos, vos mokyklą baigusios merginos. Joms dar per anksti – reikia subręsti, susivokti, kam toks įvykis gali bti naudingas.

REKLAMA

Kaip manai, kaip grožis gali išgelbėti pasaulį?

Visų pirma, kaip yra suvokiamas pats grožis. Man gražus yra žmogaus vidus, jo mintys, žavi branda. Jei visa tai sutampa su išore – tai iš tiesų tobulas žmogus. Toks turi galimybę suburti žmones aplink save ir įgyvendinti gražius bei vertingus tikslus.

O kaip tu žadi panaudoti savo titulą?

Grįžus iš Kinijos norėčiau užsiimti labdaringa veikla su vaikais. Su tais, kurie išaugę be tėvelių – jiems reikalinga ypatinga moralinė parama.

Ar nesvajoji apie darbą televizijoje?

Televizija nei yra, nei buvo mano tikslas. Mokiausi šešiose mokyklose. Kaskart eidavau į skirtingus būrelius. Tad kodėl ir šitos veiklos neišbandžius? Tai nėra mano siekiamybė. Televizija tik būtų dar viena gyvenimiška pamoka, o gal ir priemonė gražiems tikslams įvykdyti.

REKLAMA

Gyveni nelengvą laikotarpį. Iš ko semiesi optimizmo?

Jo suteikia brandžios asmenybes, su dauguma jų susipažinau šiuo laikotarpiu. Tai būtų choreografė Leokadija, kuri moko ne tik polkos, kurią trypsiu „Mis Pasaulis“ konkurse, tačiau duoda ir gyvenimiškų pamokų. Padeda dizainerė Livija Daugirdaitė.

Grįžus po sunkios dienos jėgų naujai įkvepia mano mama – esu jai labai dėkinga už palaikymą.

Kalbama apie intrigas grožio konkursų užkulisiuose: apie konkurenčių sulaužytus batų kulniukus, suplėšytas sukneles. Ar teko tokius dalykus patirti?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ne, tikiuosi to nebus ir pasaulio konkurse. Sutiksiu skirtingų merginų, mūsų bus virš 120, tačiau gal tokiais būdais nebus konkuruojama.

Dalyvaudama „Mis Lietuva“ konkurse, kurias merginas laikei verčiausiomis karūnos?

Visų pirma ne pagal išorinį grožį vertinau. Sutikau dvi nuostabias asmenybes: Ievą Viltrakytę ir Laurą. Be galo gražios vidumi, charizma, ramybe ir išsilavinimu.

Kaip manai, dėl ko tu laimėjai konkursą?

Čia komisijos ir publikos reikėtų paklausti. Tačiau, manau, jog įžiūrėjo nuoširdumą, atvirumą.

REKLAMA

Kaip savimi rūpinasi „Mis Lietuva“. Gal turi kokių specialių grožio receptų?

Iš tiesų mažai jau laiko teturiu save prisižiūrėti. Tikiuosi bent prieš išvažiavimą to laiko atsiras. Tačiau ir anksčiau niekad nesilankydavau pas grožio specialistus – viskuo apsirūpindavau pati. Ypatingai patinka kvapnūs aliejai – tiek tepti ant kūno, tiek pilti juos į vonią. Tačiau svarbiausias grožio receptas būtų miegas – jo neturi trūkti.

Nebesistebima ankstyvais lytiniais santykiais, neištikimybe. Kaip tu vertini tokius dalykus?

Buvau kontracepcijos dienai skirtoje konferencijoje ir likau sukrėsta pateiktos statistikos. Lietuva labai atsilieka žiniomis apie kontracepciją, galiausiai apie vyro ir moters santykius. Daugelis nežiūri į tai atsakingai.

REKLAMA

Jaunos merginos, net ne merginos, o mergaitės, būdamos keliolikos metų, nori santykiauti su vyrais. Reikia būti subrendusiai. Merginos, būkit protingos, neskubėkit suaugti!

Kaip įsivaizduoji būsimąjį savo šeimos modelį?

Norėčiau darnios šeimos, kelių vaikučių. Šeimai reikia subręsti, nepasiduoti kitų įkalbinėjimams. Taip pat reikalinga, jog santykius būtų norima puoselėti iš abiejų pusių, būtų jaučiama atsakomybė vienas kitam.

O koks būtų antrosios pusės idealas?

Jis labai stipriai kito. Anksčiau svarbu buvo ryžtingumas, reikėdavo įdomaus, aktyvaus, pastebimo žmogaus. Tačiau dabar manau, kad asmenybės turi būti visiškai lygiavertės. Itin svarbu vyro atsakomybė ir rūpestis – tik tada gali moteris sužydėti.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų