REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors šiais laikas milijonas neatrodo labai labai dideli pinigai. Tiek sukaupti vis tiek sugeba ne kiekvienas. „Business Insider“ nupiešė milijonieriaus portretą ir pateikė, jų nuomone, svarbiausius jo įsitikinimus ir įpročius, kurie padėjo sukaupti milijoną.

Jis visada išleidžia mažiau negu uždirba. Ilgajame laikotarpyje geriau būti anonimiškai turtingu nei apgaulingai skurdžiu.

Jis žino, kad kantrybė – tai dorybė. Labiau tikėtina, kad milijonieriais per naktį netampama. Milijoną susikrauti galima kruopščiai taupant daugelį dešimtmečių.

Jis savo svečiams duoda nebrangią kavą. Milijonierius nedemonstruoja savo prabangos. Apsilankius jo namuose greičiau gausite „Folgers“, o ne „Starbucks“. O paveš jis su savo senu dešimties metų ekonomišku sedanu ir jam nerūpės, ar jis atrodo pigiai.

Miljonierius kiekvieną mėnesį pilnai apmoka savo kreditinę kortelę. Jis pakankamai gudrus, kad suprastų, jog jei jis negali kažko nusipirkti grynais, jis to negali nusipirkti.

Jis anksti suprato, kad pinigai laimės nenuperka. Jei ieškote nirvanos, reikėtų fokusuotis į finansinę laisvę.

Milijonierius žino finansinės laisvės galią. Jis niekada nepamiršta, kad finansinė laisvė yra proto būsena, kuri aplanko, kai nekamuoja skolos. O ją pasiekti galima nepaisant pajamų dydžio.

Jis kai ką išmano apie antrus darbus. Milijonierius žino, kad antras darbas ne tik greičiau padeda papildyti banko sąskaitą, bet ir palieka mažiau laiko išleisti tam, ką jau turi uždirbęs.

Milijonierius žino, kaip valdyti pinigus. Jis supranta, kad pinigai yra kaip mažas vaikas, jie negali patys savimi pasirūpinti. Juk negalima tikėtis, kad pinigai užaugs taip, kaip reikia, be veiksmingos pinigų valdymo sistemos.

Jis žino, kad svarbiausia automatiškai atsidėti pinigų. Pagrindinis asmeninių finansų elementas – turėti sistemą, kuri automatiškai kievieną mėnesį nuo algos atidėtų pinigų santaupoms. Tai puikus būdas ne tik auginti savo santaupas, bet ir ugdyti savo discipliną.

Milijonierius supranta, kad svarbiausia darbe – malonumas. Nors ir įmonama užsidirbti milijoną darant tai, kas neteikia malonumo, tačiau kam tai daryti? Gyvenimas per trumpas.

Jis supranta, kad nesėkmingai planuoti yra tas pats, kas planuoti nesėkmę. Milijonierius taip pat žino, kad tiems keliems milijonieriams, kuriems pavyko susikrauti milijona be plano tiesiog pasisekė. Neužtenka tiesiog pareikšti, kad nori būti finansiškai nepriklausomas. Tam reikia plano.

Jis nebijo didelių ambicijų. Kai reikia užsibrėžti savo taupymo tikslą, milijonierius nebijo didelių užmojų. Finansinė sėkmė reikalauja vizijos, kuri yra žymiai didesnė nei galima realiai įgyvendinti.

Milijonierius žino sunkaus darbo svarbą. Bėgant laikui jis suprato, kad sunkus darbas dažnai atperka finansines klaidas, o šių tikrai pasitaiko visiems.

Jis apsidraudžia nuo rizikos. Milijonierius žino, kad daug kas gali nutikti, todėl tik kvailiai neapsidraudžia nuo rizikos. Verta prisiminti, kad bankroto galimybė visada slypi už kampo ir gali ištikti dėl daugybės priežasčių: pagrindinio šeimos maitintojo mirties, skyrybų ar negalios, kuri lemtų darbo netekimą.

Jis supranta, kad jaunų žmonių sąjungininkas yra laikas. Milijonieriui pasisekė pradėti taupyti trečiajame savo gyvenimo dešimtmetyje, tad jis turi didžiausią kaupiamųjų palūkanų teikiamą pranašumą.

Jis nesižavi neracionaliu išlaidavimu. Milijonieriui įspūdžio nedaro važinėjantys prabangiais pervertintais automobiliais ir gyvenantys per dideliuose dvaruose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų