Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-12) šventė pergalę prieš Filadelfijos „76ers“ (20-14). Namuose žaidusi Jono Valančiūno atstovaujama komanda priešininkus įveikė 127:116 (31:27, 36:33, 32:31, 28:25).

Nors buvo arti dvigubo dublio, J. Valančiūnas šiose rungtynėse nesužibėjo. Per 27 min. jis pelnė 10 taškų (4/9 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius. Anksčiau pelnytą lietuvio rekordą aikštelėje pakartojo CJ McCollumas.

Dar iki ilgosios pertraukos krepšininkas sumetė septynis tritaškius, prieš tai tokį rezultatą buvo pademonstravęs J. Valančiūnas, Ryanas Andersonas ir Peja Stojakovičius. Iš viso CJ McCollumas sumetė 11 tritaškių, o tai – naujasis Naujojo Orleano komandos rekordas.

Taip pat taikliai kamuolius į krepšį laimėjusių komandoje mėtė Zionas Williamsonas. Per 30 min. aikštelėje jis pelnė 36 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė tik 5 taškai (99:94), tačiau „Pelicans“ greitai pelnė taškus ir likus porai minučių iki rungtynių pabaigos atitrūko jau 14 taškų (124:110).

Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Joelis Embiidas, kuris per 34 minutes pelnė 37 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu Naujojo Orleano ekipa yra Vakarų konferencijos lentelės lyderė, o „76ers“ Rytų konferencijoje žygiuoja 5 vietoje.

„Pelicans“: CJ McCollumas 42 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Zionas Williamsonas 36 (5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 13 (4 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 10 (4/9 dvit., 2/2 baud., 9 atk. kam.), Trey Murphy III 8 (2 atk. kam.).

76ers“: Joelis Embiidas 37 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Hardenas 20 (10 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 14 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), De’Anthony Meltonas 11 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyrese’as Maxey 9.