Dalaso „Mavericks“ (38/28) krepšininkų pergalę NBA lygoje apkartino lyderio Luka Dončičiaus trauma. Jasono Kiddo auklėtiniai namų arenoje 109:99 (27:27, 21:15, 28:28, 33:29) įveikė San Fransisko „Warriors“ (34/31) klubą, o slovėnas ketvirtajame kėlinyje paliko aikštę šlubčiodamas ir į ją nebegrįžo.

Persvarą Teksaso ekipa susikrovė geriau sužaisdama antrą ir ketvirtą rungtynių ketvirčius.

Dėl kojos skausmų rungtynių nebaigęs L. Dončičius per 29 minutes spėjo įmesti 21 tašką (6/12 dvit., 1/6 trit., 6/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tačiau padarė 6 klaidas.

Dalaso komandoje rezultatyvesnis buvo Kyrie Irvingas, kurio sąskaitoje – 23 taškai ir 10 perdavimų.

Pralaimėjusiems Jonathanas Kuminga įmetė 27 taškus. „Warriors“ komandai nepadėjo Stephenas Curry ir Draymondas Greenas. Dalasas per paskutinius tris kėlinius nei karto neatsiliko, vienu metu pirmavo 18 taškų persvara ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

„Mavericks“ aukštaūgis kėsinasi į Wilto Chamberlaino 1967-ais užfiksuotą rekordą

Dalaso „Mavericks“ aukštaūgis Danielis Gaffordas šiose rungtynėse pataikė visus 5 savo mestus dvitaškius ir surinko 10 taškų.

Aukštaūgiui trūksta tik trijų taiklių metimų, jog pagerintų pataikytų metimų serijos rekordą.

Iki šiol daugiausiai metimų iš eilės yra pataikęs tik NBA legenda Wiltas Chamberlainas (35 metimai).

25 metų centras prie „Mavericks“ prisijungė po vasario mėnesį vykusių mainų. Jis per 13 sužaistų mačų rinkdavo 10,7 taško ir atkovodavo 7,1 kamuolio.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 23 (7/11 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Luka Dončičius 21 (6/12 dvit., 1/6 trit., 9 rez. perd., 6 kld.), Dereckas Lively 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Joshas Greenas (4/4 dvit., 5 atk. kam.) ir P.J. Washingtonas (4/5 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.) po 11, Danielius Gaffordas 10 (5/5 dvit., 6 atk. kam., 7 blk.), Dante Exumas 9 (6 rez. perd.), Derrickas Jonesas 7, Timas Hardaway 5 (1/5 trit.).

„Warriors“: Jonathanas Kuminga 27 (6/15 dvit., 4 atk. kam., 6 kld.), Andrew Wigginsas 17 (4/8 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam.), Brandinas Podziemski 11 (2/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 6 rez. perd.), Trayce Jackson-Davis 10 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Mosesas Moody (3/5 dvit.) ir Chris Paulas (3/8 dvit., 1/4 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Klay Thompsonas 8 (1/6 dvit., 2/7 trit., 4 atk. kam.), Kevonas Looney ir Jerome Robinsonas po 4.