Serbijoje ir Juodkalnijoje vykusiame 2003 metų Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionate, kuriame penkiose amžiaus grupėse tarp 205 vaikinų bei merginų dalyvavo ir dešimt Lietuvos jaunųjų šachmatininkų, bronzos medalį iškovojo Matas Narmontas.

M.Narmontas, berniukų iki 12 metų (U-12) turnyre, paskutiniajame rate pralaimėjo kitam lietuviui Povilui Tvarijonui ir, surinkęs 6,5 taško iš 8 galimų, užėmė trečiąją vietą.

Europos čempionų tapo 7,5 taško surinkęs rusas Antonas Klimovas, o sidabrą iškovojo taip pat 6,5 taško surinkęs bulgaras Marijanas Bojčevas.

P.Tvarijonas šioje amžiaus grupėje su 6 taškais liko penktas, o Laimonas Turauskas su 4,5 taško užėmė 16-ą vietą tarp 28-ių dalyvių.

Iš merginų geriausiai sekėsi keturiolikmečių (U-14) turnyre rungtyniavusiai Gabrielei Šaulytei, kuri su 6 taškais užėmė ketvirtąją poziciją.

Kita šioje amžiaus grupėje rungtyniavusi lietuvaitė Deimantė Daunytė iškovojo 4,5 taško ir liko vienuolikta tarp 19-os dalyvių.

Kitų Lietuvos jaunųjų šachmatininkų užimtos vietos:

berniukai -(U-14, 28 dalyviai)Simonas Žičkus - 4,5 tšk. / 14 vieta(U-18, 23 dalyviai)Aurelijus Lakiūnas - 2,5 tšk. / 22 vieta

mergaitės -(U-10, 17 dalyvių)Dominyka Bartkovskytė - 5 tšk. / 6 vietaHenrieta Juciūtė - 4,5 tšk. / 10 vieta(U-12, 15 dalyvių)Agnė Balčaitė - 3 tšk. / 14 vieta

Paskutinę dieną vykusiose superfinalo varžybose, kuriose bendrame turnyre dalyvavo visų amžiaus grupių šachmatininkai, visi trys Lietuvos atstovai pralaimėjo jau pirmąsias kovas ir medalių dalybose nedalyvavo.

Vaikinų turnyre dvylikametis Matas Narmontas pralaimėjo absoliučiu superfinalo čempionu tapusiam šešiolikmečiui slovėnui Lukai Leničiui, o kitas dvylikamečių varžybose dalyvavęs Povilas Tvarijonas nusileido aštuoniolikmečių varžybose dalyvavusiam bei ketvirtą vietą absoliučioje superfinalo serijos įskaitoje užėmusiam rumunui Valentinui Raceanu, o merginų varžybose keturiolikmetę Gabrielę Šaulytę įveikė aštuoniolikmetė rusė Jelizaveta Bronnikova, vėliau patekusi tarp aštuonių stipriausių superfinalo dalyvių.