laimonas turauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laimonas turauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laimonas turauskas“.

Matas Narmontas Europos jaunių greitųjų šachmatų pirmenybėse iškovojo bronzą

Serbijoje ir Juodkalnijoje vykusiame 2003 metų Europos jaunių greitųjų šachmatų čempionate, kuriame penkiose amžiaus grupėse tarp 205 vaikinų bei merginų dalyvavo ir dešimt Lietuvos jaunųjų šachmatininkų, bronzos medalį iškovojo Matas Narmontas. M.Narmontas, berniukų iki 12 metų (U-12) turnyre, paskutiniajame rate pralaimėjo kitam lietuviui Povilui Tvarijonui ir, surinkęs 6,5 taško iš 8 galimų, užėmė trečiąją vietą.
2003-09-26

Matas Narmontas Europos jaunių šachmatų pirmenybėse Slovėnijoje pakilo į trečiąją vietą

Slovėnijoje tęsiasi 2003 metų Europos jaunių šachmatų čempionatas, kuriame penkiose amžiaus grupėse tarp 553 vaikinų bei merginų dalyvauja ir vienuolika Lietuvos jaunųjų šachmatininkų. Ketvirtąją pergalę berniukų iki 12 metų amžiaus (U-12) turnyro V rato mače iškovojo Matas Narmontas. Jis trečiadienį (09.17) nugalėjo graiką Georgiosą Kanakarį ir su keturiais taškais iš šeštosios pozicijos tarp 65 dalyvių pakilo į trečiąją vietą.
2003-09-18

Trečioji Mato Narmonto pergalė Europos jaunių šachmatų pirmenybėse Slovėnijoje

Slovėnijoje tęsiasi 2003 metų Europos jaunių šachmatų čempionatas, kuriame penkiose amžiaus grupėse tarp 553 vaikinų bei merginų dalyvauja ir vienuolika Lietuvos jaunųjų šachmatininkų. Trečią pergalę berniukų iki 12 metų amžiaus (U-12) turnyro IV rato mače iškovojo Matas Narmontas, antradienį (09.16) įveikęs rusą Gareginą Grigorianą bei su trimis taškais iš tryliktosios pozicijos tarp 65 dalyvių pakilo į šeštąją.