Kaune prasidėjo olimpinis krepšinio atrankos turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinės varžovė Venesuelos vyrų krepšinio rinktinė.

Nors rungtynių pradžioje didžiąją laiko dalį pirmavo Dariaus Maskoliūno auklėtiniai, įpusėjus rungtynėms rezultatas tapo lygus 28:28.

Minutės pertraukėlės metu trečiojo ketvirčio pradžioje rinktinės strategas D. Maskoliūnas turėjo pastabų komandos snaiperiams ir prašė mesti daugiau tritaškių.

„Jeigu jūs nemetate, jį trigubina“, – gynybą prieš Joną Valančiūną akcentavo vyriausiasis treneris.

Jau kitoje atakoje po minutės pertraukėlės tritaškį smeigė Eimantas Bendžius ir Lietuvos rinktinė po dviejų sėkmingų epizodų atitrūko 44:34.