Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 5:1 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus ir trečius metus iš eilės užsitikrino čempionės titulą.

Marijampolės klubas trofėjų iškovojo net nesulaukus paskutinių trijų A lygos sezono turų.

Jau 3-ąją minutę „Sūduvos“ pakelto kampinio metu kamuolį tiksliai galva į vartus nukreipė Domagojus Pušičius ir svečiai išsiveržė į priekį 1:0.

Mihretas Topčagičius 9-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.

Josipas Tadičius 27-ąją minutę tiksliai uždarė Semiro Kerlos perdavimą 3:0.

Patrikas Bordonas 60-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rungtynių rezultatą 3:1.

Renanas Oliveira 73-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo 4:1.

J.Tadičius per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus, o o „Sūduva“ šventė užtikrintą pergalę – 5:1.