Šią savaitę nuo UEFA Čempionų lygos dar besiilsintys „Manchester City“ pasiekė pergalę vietiniame fronte – Anglijos „Premier“ lygoje. Čia jie rezultatu 2:0 įveikė „West Ham United“.

Pepo Guardiolos treniruojamos komandos pagrindiniu vedliu tapo belgas Kevinas De Bruyne, kuris tiesiogiai prisidėjo prie abiejų komandos įvarčių.

30-ą susitikimo minutę būtent po šio saugo perdavimo Rodri smeigė kamuolį smūgiu galva ir nuginklavo varžovų vartininką.

62-ą minutę jau pats K. De Bruyne smūgiavo į vartus, kai sulaukė Bernardo Silvos perdavimo ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Po šios pergalės „Manchester City“ įsitvirtino antroje „Premier“ lygos vietoje. Jie nuo artimiausių persekiotojų yra atsiplėšę jau keturiais taškais.