Vis dar nenurimsta aistros po savaitgalį dramatiškai pasibaigusio tikro Anglijos „Premier“ lygos deserto – Mančesterio klubų derbio, kurį po 96 min. M. Oweno pelnyto įvarčio 4:3 (1:1) laimėjo „Old Traffordo“ šeimininkai „Manchester United“ futbolininkai.

Daugiausiai kalbų dabar kelia ne tik tikras futbolo spektaklis ir įvarčių liūtis, kurią išvydo sirgaliai, bet teisėjų, prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjusių net 7-ias minutes, veiksmai.

Ypač nepatenkintas arbitrais yra „Manchester City“ treneris Markas Hughesas, kurio manymu, dvikova turėjo būti baigta gerokai anksčiau nei Michelas Owenas ketvirtą kartą nuginklavo vartininką Shayų Giveną ir išplėšė pergalę „raudoniesiems velniams“.

„Aš bandžiau išsiaiškinti su ketvirtu teisėju, kodėl mačas vis dar vyksta, tačiau neišgirdau nė vieno logiško paaiškinimo. Man sakė, kad buvo papildomai pridėta dar viena minutė, nes C. Bellamy įmušė įvartį ir mes apie minutę šventėme, bet juk jis pasižymėjo dar per pagrindinį laiką, t.y. 89 min.“ – piktinasi M. Hughesas.

Didžiausius priekaištus „Man. City“ treneris reiškia dėl to, kad M. Owenas įvartį pelnė jau 96 minutę, nors oficialus pagrindinio teisėjo pridėtas laikas buvo vos 4 min., tad finalinis švilpukas jau turėjo būti nuskambėjęs:

„Nors buvo pridėtos tik 4 minutės, kažkodėl žaidėme net 97-ias, o M. Owenas įmušė 95 min. 26 sek., taigi tas įvartis net nebeturėjo būti įskaitytas. Teisėjas mus nužudė. Kodėl žaidėme 97 min.?“

Tuo tarpu „Manchester United“ strategas seras Alexas Fergusonas nenori eskaluoti šios temos ir tiesiog džiaugiasi savo auklėtinių pergale.

Priminsime, kad po šešių turų „Manchester United“ futbolininkai turi 15 taškų ir žengia antri, o „Manchester City“ ekipa, sužaidusi penkis mačus, su 12 taškų užima 4-ąją vietą.