old traffordo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „old traffordo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „old traffordo“.

„Man. City“ treneris: „Teisėjas mus nužudė. Kodėl žaidėme 97 min.?“

Vis dar nenurimsta aistros po savaitgalį dramatiškai pasibaigusio tikro Anglijos „Premier“ lygos deserto – Mančesterio klubų derbio, kurį po 96 min. M. Oweno pelnyto įvarčio 4:3 (1:1) laimėjo „Old Traffordo“ šeimininkai „Manchester United“ futbolininkai. Daugiausiai kalbų dabar kelia ne tik tikras futbolo spektaklis ir įvarčių liūtis, kurią išvydo sirgaliai, bet teisėjų, prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjusių net 7-ias minutes, veiksmai.
2009-09-21

Geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo: „Aš – nuostabus“

Futbolo vunderkindas iš Portugalijos Cristiano Ronaldo praėjusiais metais aikštėje buvo tiesiog nesustabdomas ir išdarinėjo stebuklus. Vis tik net ir pasiekęs pačią viršūnę 23-ejų metų žaidėjas nesiruošia sustoti, jo tikslas – toliau mušti įvarčius ir skinti trofėjus.
2008-11-09

Trečiasis UEFA Čempionų lygos turas: ar favoritai pateisins savo vardą?

Šiandien vakare į Europos futbolo stadionus ir viso pasaulio televizorių ekranus sugrįš prestižiškiausio Senojo žemyno klubinio turnyro UEFA Čempionų lygos kovos – vyks trečiasis grupių varžybų turas. Taigi, kaip jau tapo įprasta, pristatome šios dienos rungtynes, trumpą jų apžvalgą ir mūsų prognozę.
2008-10-21

Trečioji UEFA Čempionų lygos diena - kas švęs pergales šiandien?

Po tradicinės dviejų savaičių pertraukos šiandien vakare į Europos futbolo stadionus sugrįš prestižiškiausio Senojo žemyno klubinio turnyro UEFA Čempionų lygos kovos – vyks antrasis grupių varžybų turas. Taigi, kaip jau tapo įprasta, pristatome šios dienos rungtynes, trumpą jų apžvalgą ir mūsų prognozę.
2008-09-30

Cristiano Ronaldo kels sparnus į Madrido „Realą“?

„Manchester United“ žvaigždė C. Ronaldo teigia, kad po kitą savaitę įvyksiančio UEFA Čempionų lygos finalo jis nuspręs dėl savo ateities Anglijos klube. Kalbama, kad 23-ejų metų futbolininkas, šį sezoną iš viso įmušęs net 41 įvartį, gali savo ateitį susieti su Madrido „Real“ komanda. „Esu laimingas čia, bet palaukime, kol pasibaigs Čempionų lygos finalas. Aš žinau, kad Madrido „Realui“ ir kitoms Ispanijos ekipoms patinka tai, kaip aš žaidžiu“ - teigė portugalas.