Galingą žaidimą jau pirmajame Eurolygos mače pademonstravo Madrido „Real“ (1/0) krepšininkai. Pastarieji savo aistruolių akivaizdoje rezultatu 82:69 (32:15, 18:20, 18:13, 14:21) pamokė praėjusio sezono čempionę – Stambulo „Anadolu Efes“ (0/1) komandą.

Ispanijos ekipa jautį už ragų stvėrė nuo pirmųjų akimirkų ir susitikimą pradėjo atkarpa 12-0. Įspūdingai puolime žaidę aikštės šeimininkai netruko atsiplėšti ir 17 taškų (32:15).

Antrasis kėlinys nebuvo ką lengvesnis svečiams, skirtumas dar labiau išaugo (41:20). Po pertraukos vaizdas išliko toks pats. Nors svečiai dar bandė priartėti, bet Madrido ekipa į visus bandymus irgi atsakė sėkmingomsi atakomis.

Priešnuodžių turkai surado tik ketvirtajame kėlinyje, kai pasinaudojo Madrido krepšininkų atsipalaidavimu ir ketvirčio pabaigoje spurtavo 9:0 (79:69).

Galiausiai tašką susitikime padėjo tritaškį smeigęs Guerschonas Yabusele – 82:69.

Madrido komandą į pergalę vedė po 15 taškų surinkę Thomasas Heurtelis  bei Guerschonas Yabusele. „Anadolu Efes“ tempė Shane'as Larkinas, pelnęs 21 tašką.

„Real“: Thomas Heurtelis ir Guerschonas Yabusele po 15, Walteris Tavaresas 13 (6/6 dvit., 12 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 9, Adamas Hanga 8, Sergio Llullas 7.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 21 (2/2 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud., 6 rez. perd., 8 išpr. praž., 35 n. b.), Filipas Petrusevas 17, Vasilije Micičius 9, Krunoslavas Simonas 8.