Fantastišką pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (8/5) komanda, kuri namuose A grupės rungtynėse 88:75 (29:19, 22:19, 18:19, 19:18 įveikė Andoros „MoraBanc“ (9/5) krepšininkus.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes ispanai laimėjo rezultatu 81:76. Vadinasi, „Lietkabelis“ prieš juos dabar turi taškų pranašumą.

„Lietkabelis“ geriau pradėjo rungtynes, kuris pelnė pirmuosius aštuonis rungtynių taškus. Vėliau po P.Kalaitzakio taškų komandas pirmą kartą skyrė dviženklis skirtumas – 25:14.

Šeimininkai išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir skirtumą tik didino. Po dar kelių atakų antrojo kėlinio pabaigoje panevėžiečiai buvo priekyje jau 46:30.

Po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo 51:38.

Po pertraukos šeimininkai nestabdė ir toliau sėkmingai puolė .Įpusėjus kėliniui šeimininkai po sėkmingų D. Gagičiaus ir P. Kalaitzakio metimų turėjo 17 taškų persvarą (64:47).

Svečiai nebuvo pasirengę sudėt ginklų. Jie ėmė pataikyti iš toli, kelis sykius sėkmingai sustabdė pavojingas „Lietkabelio“ atakas.

Vis dėlto prisivyti šeimininkų jie nesugebėjo. Po trijų kėlinių panevėžiečiai turėjo 12 taškų persvarą – 69:57. „Lietkabelis“ ketvirtajame kėlinyje tempo nemažino.

Įpusėjus kėliniui po D. Gagičiaus taškų Lietuvos ekipa pirmavo 83:78. Galiausiai „Lietkabelis“ sėkmingai išlaikė pergalingą persvarą ir šventė puikią pergalę.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas (4/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. per.), Džordže Gagičius (5 atk. kam.) ir Panagiotis Kalaitzakis po 19, Vytenis Lipkevičius 11, Kristupas Žemaitis 8 (5 rez. per.), Kasparas Bėrzinis 6, Dovydas Giedraitis 4, Gabrielius Maldūnas 2.

„MoraBanc“: Codi Milleris-McIntire’as 17 (6 rez. per.), Drew Crawfordas 15, Oriolas Pauli 10, Mario Nakičius 7.