Išlyginamasis įvartis ir raudona kortelė. Tokias rungtynes penktadienį Vokietijoje sužaidė Lukas Spalvis. Lietuvos rinktinės futbolininko „Kaiserslautern“ antrosios Bundeslygos rungtynėse svečiuose 2:3 (0:0) pralaimėjo „Heidenheim“.

Šeimininkus į priekį 56-ąją minutę išvedė Mathiasas Wittekas. Prabėgus minutei, rezultatą po perdavimo iš kairės smūgiu galva išlygino L. Spalvis.

Po to lietuvis rungtyniavo nebedaug. Puolėjui 66-ąją minutę parodyta raudona kortelė.

„Heidenheim“ dar kartą pirmavo po 68-ąją minutę Marco Schnattererio realizuoto 11 metrų baudinio.

80-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Arne Feickas.

„Heidenheim“ pergalę puikiu baudos smūgiu išplėšė M. Schnattereris.

L. Spalvis antrąsias rungtynes pradėjo starto sudėtyje.

„Heidenheim“ (21 taškas) užima aštuntąją antrosios Bundeslygos poziciją, „Kaiserslautern“ (10 tšk.) – paskutinis, 18-as.