lukas spalvis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas spalvis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas spalvis“.

Traumų kertamas Lukas Spalvis paliko Vokietijos klubą

Iki sezono pabaigos galiojusi sutartis tarp trečioje „Bundeslygoje“ rungtyniaujančio „Kaiserslautern“ klubo ir Luko Spalvio nutraukta anksčiau laiko ir įsigalios nedelsiant. Skelbiama, kad sutartis nutraukta abipusiu susitarimu. 27 – erių buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas su tuomet antrajame pagal stiprumą Vokietijos divizione žaidusiu „Kaiserslautern“ susitarė 2017 metais, tačiau po metų sunkiai susižeidė kelį ir į aikštę iki šiol negrįžo.
2021-10-19

Lietuvos futbolo talento liūdesys: dar kartą gulėsi ant operacinio stalo

Lietuvos futbolininkui Lukui Spalviui vėl teko gultis ant operacinės stalo. Kaip skelbia „Kaiserlautern“ klubo interneto svetainė, L. Spalviui buvo atlikta artroskopinė kelio operacija. Reabilitacija turėtų trukti iki kitų metų kovo mėnesio. Trečioje Vokietijos lygoje L. Spalvis šiemet „Kaiserslautern“ gretose sužaidė penkerias rungtynes ir pelnė du įvarčius. 24-erių metų L. Spalvis dėl traumų kenčia nebe pirmą kartą.
2018-09-23

Traumą patyręs Lukas Spalvis į rinktinę neatvyks

Traumų kamuojamas Lukas Spalvis vėl bus privertas praleisti Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes. „Tikiuosi, nenutiko nieko baisaus. Peršvies ir žinosiu daugiau“, – apie traumą futbolas.lt sakė 24-erių puolėjas. Portalas skelbia, kad vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas priverstas išbraukti L. Spalvį iš komandos žaidėjų sąrašo. Rugsėjį lietuviai naujosios UEFA Tautų lygos rungtynėse namie priims serbus, o svečiuose susitiks su juodkalniečiais.
2018-08-28

Vokietijos taurėje – sunki „Bayern“ pergalė ir Luko Spalvio įvartis

Vokietijos taurės „DFB Pokal“ rungtynėse šeštadienį įvartį pelnė Lukas Spalvis. Lietuvio tikslaus smūgio nepakako – „Kaiserslautern“ baigė pasirodymą pirmajame varžybų etape. Kaizerslauterno komanda namuose 1:6 (1:3) pralaimėjo „Hoffenheim“. L. Spalvis kamuolį į vartus pasiuntė 33-ąją minutę. Lietuvis pakeitė rezultatą į 1:3. Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Joelintonas (6, 22, 53 minutėmis). Po įvartį pridėjo Nico Schulzas (13 min.), Pavelas Kaderabekas (51 min.) ir Joshua Brenetas (63 min.
2018-08-18

Lukas Spalvis ruošiasi sugrįžimui į rinktinę

Traumas išsigydęs ir žaidimu vėl besimėgaujantis Lukas Spalvis po beveik metų pertraukos ruošiasi prisijungti prie Lietuvos rinktinės ir padėti jai kautis UEFA Tautų lygos varžybose, kurios gali atverti kelią į Europos čempionatą. Per pastaruosius kelerius metus 24 metų futbolininkas išgyveno ne vieną išbandymą. Po to, kai 2015–2016 metų sezone tapo rezultatyviausiu Danijos čempionato žaidėju, jis persikėlė į Portugalijos grandų Lisabonos „Sporting“ komandą.
2018-08-15

Vokietijoje – pergalę atnešęs Luko Spalvio dublis

Vokietijoje apie save priminė Lukas Spalvis. 23-ejų lietuvis įmušė dublį, o jo atstovaujama „Kaiserslautern“ svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo Braunšveigo „Eintracht“ futbolininkus. L. Spalvis pelnė du pirmuosius rungtynių įvarčius. Puolėjas įmušė 5 ir 35 minutėmis. Šeimininkai skirtumą sušvelnino 72-ąją minutę, kai pasižymėjo Suleimanas Abdullahi. L. Spalvis žaidė iki 88-osios rungtynių minutės. Mačo didvyrio interviu po susitikimo.
2018-02-04

Lukas Spalvis lygino rezultatą, bet paliko komandą mažumoje

Išlyginamasis įvartis ir raudona kortelė. Tokias rungtynes penktadienį Vokietijoje sužaidė Lukas Spalvis. Lietuvos rinktinės futbolininko „Kaiserslautern“ antrosios Bundeslygos rungtynėse svečiuose 2:3 (0:0) pralaimėjo „Heidenheim“. Šeimininkus į priekį 56-ąją minutę išvedė Mathiasas Wittekas. Prabėgus minutei, rezultatą po perdavimo iš kairės smūgiu galva išlygino L. Spalvis. Po to lietuvis rungtyniavo nebedaug. Puolėjui 66-ąją minutę parodyta raudona kortelė.
2017-12-01

Vokietijoje – pergalingas Luko Spalvio įvartis

Lietuvos futbolininkas Lukas Spalvis sužibėjo Vokietijoje. Puolėjas pasirodė aikštėje po keitimo ir išplėšė savo komandai pergalę svečiuose – „Kaiserslautern“ rungtynių pabaigoje 2:1 (0:1) palaužė Drezdeno „Dynamo“. Šeimininkai 14-ąją minutę įmušė įvartį ir ilgą laiką pirmavo. „Dynamo“ į priekį išvedė Lucasas Roseras. „Kaiserslautern“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje rungtynių pabaigoje – 85-ąją minutę pasižymėjo Stipe Vucuras. 88-ąją minutę svečiams pergalę išplėšė įvartį pelnęs L. Spalvis.
2017-11-21

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

Edgaras Jankauskas: tokios rungtynės pastato į vietas tuos, kurie per gerai apie save galvoja

Po Vilniuje 0:3 patirto pralaimėjimo škotams, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas buvo nusivylęs. Stratego vertinimu, tai – prasčiausios jo treniruojamos nacionalinės komandos rungtynės. – Treneri, ar šis mačas jus nuvylė labiausiai per visą ciklą? – Manau, taip. Nė vienose rungtynėse, kiek pamenu, įvarčių taip lengvai nedovanojome. Tokiame lygoje klaidos retai atleidžiamos. Rezultatas, spragos ginantis liūdina.