Du įvarčius ketvirtadienį įmušė Lukas Spalvis, o jo Olborgo "Aalborg BK" klubas ketvirtadienį pirmosiose Danijos futbolo taurės turnyro pusfinalio rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo antroje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidžiančią "AC Horsens" ekipą.

Iki 84 minutės žaidęs 19-metis lietuvis dviem įvarčiais 65 ir 78 min. garantavo savo klubui pergalę, o po to vietą aikštėje užleido Jeppei Curthui.

Jau susitikimo pradžioje svečius į priekį išvedė Andersas Due (2 min.), o antrojo kėlinio pradžioje po tikslaus Andres Bjerregaardo (46 min.) smūgio šeimininkai išlygino rezultatą.

Atsakomasis pusfinalio susitikimas Olborge bus žaidžiamas balandžio 9 dieną.

Naujienų agentūros BNS informacija atgaminti visuomenes informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama